אירוע מושקע, הוא אירוע בו נלקחים בחשבון סך הפרמטרים, החל מצורת הישיבה, דרך המוסיקה המתנגנת ברקע, האוכל המוגש לאורחים וכיוצא בזאת. אין ספק כי אתם יכולים להכין לעצמכם מקום מראש באולם או גן אירועים מוכרז ומאושר, אך אתם בהחלט יכולים לצאת אל הטבע ולארגן לעצמכם מקום מופלא בו תארגנו את האירוע, בין אם זוהי חתונה, אירוע חברה, בר או בת מצווה וכיוצא בזאת. במאמר זה נסייע לכם לקבל מידע אודות קירוי לאירועים שיאפשר לאורחים ליהנות מהאירוע חוץ גם בימי החורף וגם בימי הקיץ.

פתרונות קירוי לאירוע

כיצד לבחור קירוי

השאלה כיצד נכון לרכוש קירוי היא שאלה נכונה, משום שלא כל קירוי מתאים לכל אירוע ולא בכל אירוע ניתן לשלב כל קירוי מבחינת איכות, גודל ועוד. בבואכם לשכור או לרכוש קירוי לאירוע עליכם להכין מספר תשובות למספר שאלות וביניהם היכן גאוגרפית יתנהל האירוע, האם יהיה זה בחום של הדרום או דווקא בצפון? פתרונות קירוי רבים מתאימים לאזורים שונים מבחינת רמת החום באזור.

לעיתים קירוי אחד יצליח ליצור הצללה באזורים מסוימים, אך יהיה לא ראוי לאזורים חמים יותר. עוד חשוב לדעת מראש את כמות האורחים שיגיעו לקחת חלק באירוע , כך תוכלו להתאים את גודל הקירוי למספר האנשים שמגיעים לשמוח בשמחתם או לקחת חלק באירוע חברה אותו אתם מנהלים.

כמה עולה קירוי?

התשובה לשאלה כמה עולה קירוי מורכבת ממספר פרמטרים בין היתר איכות הקירוי וגודל הקירוי. ככל שתרצו לרכוש חיפוי גדול ורחב יותר, כך המחיר אותו תאלצו לשלם יהיה יקר יותר. חשוב לקחת בחשבון כי קירוי יש לבנות בשטח, לעיתים באמצעות חיבור יתדות אל האדמה לעיתים בשיטות אחרות. אם אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם, הרי שתחסכו מעט בהוצאות (אך תעבדו פיזית) ומאידך אם היכולות הפיזיות שלכם מוגבלות, או לחילופין אם אתם לא סומכים על כישורי “הבניה” שלכם, אתם יכולים בקלות מרבית לשלם עבור התקנת החיפויים בשטח.

האם יש קירוי גם לחורף או רק לקיץ?

בהחלט. ניתן כיום לשכור או לרכוש חיפויים המותאמים לכל מזג אוויר החל מחורף דרך עונות המעבר ועד הקיץ. כל אירוע יכול לכלול אוהלים לאירועים בין אם אלו הם אוהלים למכירה או אוהלי קונסטרוקציה, אך חשוב לשאול מבעוד מועד האם הם מתאימים ומחזיקים מעמד גם בימי הקיץ וגם בימי החורף, אז הגשמים עלולים להיות עזים. על פי רוב חיפוי בחורף צריך להיות יציב ועמיד בפני חדירת מים, כך שאל לכם לקחת סיכון ולבנות חיפוי לא עמיד רק משום שהוא זול.

לסיכום

חיפוי מוצלח עתיד להפוך את האירוע שלכם למושלם וזאת על פני חיפוי לא מותאם, אשר עתיד להפוך את האירוע לכישלון, בין אם האורחים סופגים מים שחודר מהכיסוי ובין אם האורחים “מתבשלים” תחת השמש הקופחת.

יש לציין שחברת סידהארתא לא מתעסקת בהשכרת אוהלים

לפגישת היכרות ללא התחייבות

פרויקטים נבחרים

חוות מונפורטויטו - פארק גורן

אוהלי קבע חכמים ללינה ואירוח למשפחות וקבוצות

גן אירועים שורש

סגירת חורף לקבלת פנים באמצעות אוהל קבע

קניון רמות

קירוי רחבת מרכז הקניון בשטח של 1000 מ``ר