גן אירועים שורש

האתגר

גן אירועים שורש הנו גן ותיק הממוקם בפסגתו של מושב שורש, וצופה לנוף המרהיב של הרי ירושלים.
אחרי שנים רבות במהלכן שכרו אוהל הקיים במלאי ולא לפי צרכי הגן, החליטו יוסי ומשה בעלי הגן, לבחור מהלך הנכון של קניית אוהל ע"פ תכנון מדויק עם קירוי חורף לפי צרכי הגן ולא לפי הנתון הקיים. נפגשנו אתם לפגישה שבה הוגדרו הצרכים: הרצון לשבור את השגרה הקיימת בתצורת האוהלים בגני האירועים, נצול שטח מקסימאלי של הגן בחוץ לטובת הקירוי. הבקשות המפורטות היו: קירות שקופים שבהן נשקף הנוף,קירוי אזור החופה באוהל נפרד, אוהל קטן לכניסה.

התכנון

לאחר חשיבה הוצע לגן האירועים: תצורה של 3 אוהלים קשתיים מיוחדים, אשר שטחם המרבי לניצול הנו 500 מ"ר וכולו בעל קירות זכוכית שבהם הנוף נשקף מאזור קבלת הפנים המקורה:
אוהל מרכזי מרהיב המנצל את שטחו המקסימאלי של הגן. אוהל חופה הוצע בעל גג שקוף למתן תחושה של חופה תחת לכיפת השמיים.
ואוהל קטן לכניסה מכובדת לשטח קבלת הפנים.
בנוסף, תוכננו איטומי רצפה ופתרון רחב לנושא המרזבים שהיווה בעיה לאורך השנים ומציאת פתרון לחימום האוהל.

עם חתימת ההסכם יצאנו לדרך, ביצענו מדידות שטח שתמקסם את השטחים הנדרשים ותוכנית הצבה לאוהלים, מצאנו פתרונות לבעיות שהתעוררו לאחר המדידה (כגון אופן החיבור בין האולם הקבוע לאוהל הנדרש, אם מבחינת דלתות חירום, גבהים, מרזוב ועוד… ויצאנו לדרך.

הביצוע

למרות שדרכי ההגעה לשטח ההתקנה היו סבוכות והשטח הא-סימטרי גם לא היה קל, עמדנו ביעדים ושלב ההקמה התבצע במשך שלושה ימים בתקופת חג סוכות בהתאם לדרישת הלקוח. ולאחר מכן הושלם תהליך האיטום המלא של המבנה.

התוצאה

התוצאה הסופית מדברת בעד עצמה- המחמאה הכי גדולה שיכולנו לקבל היא שהאוהלים שעיצבנו והקמנו עבור הלקוח ענו במדויק על הצורך הנדרש של גן האירועים. והתוצאה הישירה היא גדילת כמות האירועים שנמכרו בחורף. אוהל הקונסטרוקציה המרכזי נשאר גם בקיץ ומשמש צל באירועי בוקר ובסיס לתאורה ותפאורה בלילה.

לפגישת היכרות ללא התחייבות