חוות מונפורטויטו

האתגר

חוות מונפורטויטו היא חווה מקסימה הנמצאת בפארק גורן, בעל המקום, גולן חיפש חברה שתוכל לשדרג לו משמעותית את אוהלי הלינה שהיו קיימים במקום.
המטרה הייתה: בניית חמישה אוהלי קבע ללינת קבוצות בבית ספר שדה בפארק גורן. התכנון דרש חשיבה מרובה בשיתוף פעולה מלא בינינו לבין הלקוח. נדרשנו לעמוד בתקני משרד התיירות, תוך מגוון דרישות שהגיעו עם ניסיון רב שצבר הלקוח. הדרישות היו: איטומי רצפה מלאים, מניעת ונדליזם ע"י בני נוער, שליטה בסגירה ובפתיחה של הכניסה ועוד ועוד…

התכנון

שלב התכנון ארך כחודש וכלל פתרונות רבים לצרכים הנדרשים: תכנון מדויק של גודל האוהל המתאים ל60 אורחים. לפתרון נושא הונדליזם תוכננו קירות כפולים המשלבים בד PVC ופנל מבודד. דלת חשמלית נגללת עם שלט לסגירה הרמטית של האוהל כאשר לא מתבצעת פעילות. תוכנית בטון מדויקת מראש שתתרום לנושא מניעת כניסת המים למבנה. חלונות במידות המתאימים למבנה הכוללות רשת נגד יתושים ווילונות הכוללים סקוטש מיוחד. פתרונות מיזוג מתאימים. התאמת פרופילי אלומיניום לאופציה עתידית של גג קשיח. יצירת פרופילי גג מותאמים לתליית תאורה ושרשור מזגן.

הביצוע

יעילות היא לעולם אינה מקרית. היא תמיד התוצאה של מחויבות למצוינות, חכמה, תכנון ומאמץ ממוקד"
הצלחת הביצוע היא תמיד תוצאה של תכנון מדויק ככל הניתן. שלושה ימי עבודה מרוכזים הוקדשו לבניית האוהלים. הגענו צוות של עשרה עובדים, נהנו מאירוח למופת שכלל לינה במקום. תוכנית הבנייה חולקה לשלבים שתחילתה הייתה השלמת בניית הקונסטרוקציה, נמשכה בהתקנת הקירות והסתיימה בהרכבה וחשמול של הדלתות הנגללות. לאיטומי הרצפה המתוכננים הוספנו אטימת חומר סיכה מתחת לפרופילים כדי להגיע ל100% אטימה.

התוצאה

אוהלי קבע לאירוח ולינה ברמת גימור גבוה אשר נותנים חווית קמפינג שונה מהרגיל והופכים את חוות מונפורטויטו לאחד מאתרי האירוח היפים והמתקדמים בישראל. הצלחת הפרויקט התבטאה בהתלהבות לקוחות הפארק שהודו שהם לא רגילים לרמה כזו של אוהלי אירוח לקבוצות גדולות. קצב ההזמנות למקום גדל בזכות האיכות הגבוהה של האוהלים שהשתלבו יפה ביכולות האירוח הגבוהות של הפארק. האוהלים מוכיחים את עצמם בכל עונות השנה ובאזור לא קל מבחינת תנאי מזג האוויר.

לפגישת היכרות ללא התחייבות