הפתרון המושלם בשבילכם זה אוהל לאירועים

מתכננים אירוע בשטח פתוח? זה הזמן לדעת הכול על פתרונות ההפקה השונים העומדים לרשותכם בדרך לאירוע מוצלח ובלתי נשכח.

אירועים בשטח פתוח – מה חשוב לדעת?

הפקת אירוע בשטח פתוח, מחייבת אתכם להתייחס לכל תנאי השטח בו החלטתם לקיים את האירוע, ובהתאם לכך לדאוג לכל הצרכים הלוגיסטיים של האירוע, כאשר ההתאמות הלוגיסטיות של האירוע חייבות להיעשות בהתאם לעונת השנה בה מתקיים האירוע ובהתאם למאפייני האירוח הנחוצים. ברוב המקרים, קיומם של אירועים בשטחים פתוחים כאלו ואחרים, מחייבים את מעורבותה של חברת הפקות העוסקת ומתמחה בהליכי תכנון והפקה של אירועים בשטח, כאשר הידע המקצועי העומד לרשות החברה, מבטיח לכם פתרונות הפקה מקצה לקצה תוך התייחסות לכל אחד מהנושאים הנלווים להפקת האירוע.

פתרונות הצללה לאירועים בשטח

אחד מהנושאים המרכזיים המלווים כל הליך הפקה של אירועים בשטח הוא נושא ההצללה וקירוי המתחם בו בחרתם לקיים את האירוע. הצללה לאירועים היא הגדרה כוללת לאמצעי הצללה שונים, החל מקירוי באמצעות רשתות צל, דרך הקמת סככות צל מודולאריות ועד להקמתו של אוהל לאירועים המהווה את הפתרון המושלם לאירועים המתקיימים בשטח.

מהו אוהל לאירועים?

אוהל לאירועים הוא למעשה אוהל דקורטיבי המותאם לצרכי קירוי שטחים פתוחים בהם תהיו מעוניינים לקיים את האירוע. אוהלים אלו מגיעים בגדלים שונים והם מיועדים לאכלוס של החל מ-50 ועד 200 משתתפים ואף יותר בהתאם לסוג וגודל האוהל. אוהלים לאירועים, מעבר לעובדה שהם מאפשרים את קיומו של האירוע בתוך חלל האוהל, מהווים פתרון אידיאלי למטרות הצללה לאירועים המתקיימים בשטחים פתוחים, כאשר חלק מהאירוע מתקיים בתוך האוהל עצמו וחלק מהאירוע מתקיים תחת כיפת השמיים. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של אוהלים לאירועים אותם תוכלו לרכוש או לשכור, כאשר גודל האירוע נקבע בהתאם לכמות האורחים באירוע ובהתאם לגודל השטח בו אתם מתכננים להקים את האוהל.

חשוב לציין שהקמתו של אוהל לאירועים מצריך ידע מקצועי ותכנון הנדסי, ולכן, חשוב ומומלץ להסתייע בשירותיהן של חברות העוסקות ומתמחות בשיווק אוהלים לאירועים גם לצרכי התקנת האוהל בשטח.

אוהלי אירועים גם למתחמי אירוח וגני אירועים

רכישה או השכרה של אוהל לאירועים היא פעולה המיועדת גם לגני אירועים ומתחמי אירוח המעוניינים להקים אוהל לאירועים השונים המתקיימים במתחם. ברוב המקרים, הקמת אוהל לגן אירועים נועדה לצרכי אירוח אירועים בשטח הגן במהלך חודשי החורף אך בהחלט ניתן לעשות שימוש באוהל גם במהלך חודשי הקיץ החמים במסגרת אירועי צהריים ואירועי ערב. את האוהלים השונים המיועדים לגני אירועים ומתחמי אירוח, ניתן לקרות באופן מושלם ואף לדאוג לאמצעי קירור וחימום בתוך האוהלים במידת הצורך.

רוצים להתעדכן בסוגי האוהלים החדישים ביותר בקטגוריית אוהלים לאירועים בשטח? לחצו כאן וצפו בדגמים החדישים ביותר.

יש לציין שחברת סידהארתא לא מתעסקת בהשכרת אוהלים

לפגישת היכרות ללא התחייבות

פרויקטים נבחרים

חוות מונפורטויטו - פארק גורן

אוהלי קבע חכמים ללינה ואירוח למשפחות וקבוצות

גן אירועים שורש

סגירת חורף לקבלת פנים באמצעות אוהל קבע

קניון רמות

קירוי רחבת מרכז הקניון בשטח של 1000 מ``ר