כשאנחנו מדברים על מבנים ניידים אנחנו למעשה מדברים על מגוון סוגים של מבנים עם יעדים ומטרות משתנות. ננסה לבדוק מה הם אוהלי קונסטרוקציה, כיצד הם מיוצרים, למי הם מתאימים ועל מה יש לשים דגש כשבאים לבחור אוהל כזה. אוהלי קונסטרוקציה הם למעשה הגדרה רחבה למגוון מוצרי איכות אשר אלו נבנים כולם באמצעות השיטה של בניה קלה. מדובר בפתרון אפקטיבי לצורך קירוי והצללה באזורים פתוחים כאשר אלו עשויים לשמש בפועל לכל מטרה ולכל צורך.

תכנון והקמת אוהלי אחסנהמי יכול ליהנות מאוהל קונסטרוקציה?

אוהלי ‏קונסטרוקציה עשויים להתאים כסגירות חורף לחנויות, למסעדות, לגני אירועים, לבתי קפה, בתי מלון ועוד. ניתן לעשות בהם שימוש גם למטרות אירוח ולינה היות ומדובר במבנים מסודרים ויציבים המעניקים תחושה נעימה ובטוחה. יש כאלה שיעשו שימוש באוהלי קונסטרוקציה לצורך סגירה של שטחים פתוחים כשהם מעוניינים בהצללה או קירוי כמו בעמדות שמירה שם אנחנו יכולים למצוא גם כן את האוהלים הללו.

מי בונה את האוהל?

אז כאן חשוב לציין שלא מדובר בסתם אוהל אותו אפשר לפתוח או להקים באמצעים רגילים ולקפל בסיום האירוע כמו אוהל סטנדרטי. מדובר על משהו הרבה יותר מורכב. מהנדס קונסטרוקציה מוסמך אמור לעמוד מאחורי התכנון וההקמה של האוהל כשהוא אחראי על שמירה על התקנים והתאמת הפרויקט לתנאי השטח. טכנולוגיות מתקדמות מלוות את הייצור כולו מתחילת התהליך ועד שהאוהל עומד מוכן. ישנן כמה וכמה פתרונות חיפוי לאוהלים הללו על מנת שהאוהל ישרת בסופו של דבר את מטרתו.

מה מרכיב את האוהל?

את האוהל בונים באמצעות קונסטרוקציית מתכת או אלומיניום וכן משקיעים בפתרונות לצורך בידוד מקסימלי של האוהל. מובן שהתמיכות באוהל זוכים גם כן לתשומת לב רבה כמו גם הביסוס לקרקע, תכנון הפתחים ועוד. בנושא של מבנים ‏ניידים או בניית אוהלים ‏לאירועים, חשוב להיעזר באנשי מקצוע על מנת שאכן האוהל יעניק את המענה המושלם. אוהל שהוא אינו בטוח לשימוש עלול לסכן את השוהים בו. הוא עשוי להיות לא נוח ולא נעים בקיץ בגלל החום ובחורף בגלל הקור.

אוהל קונסטרוקציה בהרכבה

כאשר הלקוח זקוק לפתרון ומחפש אוהלים ‏בהתאמה ‏אישית, אנשי מקצוע ישימו דגש על:

  • איכות חומרי הגלם.
  • היבטי הבטיחות הנדרשים בהתאם לתנאי השטח והתקנים לבנייה קלה
  • ההיבט האסתטי של המבנה בהתאם ליעדים שלו וההתאמה הפונקציונאלית שלו למטרה.
  • עמידות של האוהל לאורך זמן.

שירותים ניידים

האפשרות של שינוע שירותים ניידים לשטח, אם זה לאירוע מכל סוג שהוא ואם זה לגנים או פארקים ציבוריים, מהווים מענה מושלם לצרכים הכי בסיסיים של האדם. שירותים ניידים זהו למעשה המבנה הנייד החשוב ביותר מבין כל המבנים הניידים שקיימים אותם הזכרנו לעיל. אנשים רבים לא רגועים כשהם נמצאים במקום שם אין להם חדר שירותים ראוי לשמו. האפשרות ליצור חדר שירותים נייד, אך יציב ומבוסס מעניק מענה מושלם בהרבה מאוד מקומות.

לפגישת היכרות ללא התחייבות

פרויקטים נבחרים

חוות מונפורטויטו - פארק גורן

אוהלי קבע חכמים ללינה ואירוח למשפחות וקבוצות

גן אירועים שורש

סגירת חורף לקבלת פנים באמצעות אוהל קבע

קניון רמות

קירוי רחבת מרכז הקניון בשטח של 1000 מ``ר