סידהארתא מספקת מגוון רחב של אוהלים גדולים למכירה, אצלנו תמצאו מבחר אוהלים למכירה מכל הסוגים המיועדים לבתי עסק, אולמות, גני אירועים, מפעלים, שטחי אחסון ועוד.

כמו כל אוהל למכירה המורכב מקונסטרוקציה, אוהל גדול מעניק מחסה בעונת החורף מפני גשמים עזים, רוחות וסערות, ובעונת הקיץ מעניק מפלט מהשמש החמה.

אוהלים למכירה

אנו מספקים שירות עבור אוהלים גדולים למכירה בכל חלקי הארץ. ניתן למצוא בין לקוחותינו אוהלים למכירה במרכז, בצפון ובדרום. סידהארתא מעניקה את הפתרון האופטימלי ביותר בכל ימות השנה. כאשר שוקלים לרכוש אוהל גדול יש להתחשב במספר פרמטרים לא מבוטל, כשבראש הרשימה יש להתחשב בחומרים המרכיבים את האוהל. מהסיבה הפשוטה שאוהלים גדולים נקנים בדרך כלל לשימוש קבוע, מה שמצריך מהם להיות עמידים לאורך זמן, לכן אין פה מקום לטעויות!

מספר תמונות להמחשה

אוהלים למכירה – איכויות שונות

ישנן איכויות שונות לאוהלי קונסטרוקציה – האיכות נקבעת ע"י מספר פרמטרים כמו סוג חומר הפרופילים המרכיבים את השלד, עובי הפרופילים, חוזקם ואפילו העומסים הפועלים על האוהל. כשמדובר באוהלים גדולים מפרופילי קונסטרוקציה, בפרט, אוהלים גדולים, חשוב לייחס לפרמטרים אלה חשיבות גדולה בבחירת החברה והאוהל. כי זהו דבר המשפיע על האיכות ואף על בטיחות המשתמש וכשמדובר באוהלים גדולים ללא עמודים תומכים ממורכזים הדבר הופך לקריטי בבחירת האוהל.

מעבר לפרופילים, המחברים וכל שאר החלקים הקטנים המשמשים כשחקנים מרכזיים בתחום, גם הם, חייבים להיות עשויים מחומרים איכותיים עם כל הפרמטרים שצוינו לעיל.

ישנם פרופילים אשר יתחברו זה לזה באמצעות ברגים וישנם פרופילים שרווליים המושחלים זה בתוך זה- שיטות החיבור השונות מותאמות ע"י מהנדס קונסטרוקציה אשר קובע אילו אזורים באוהל קריטיים לשיטת שרוול או ניתן להשתמש בשיטת החיבורים בין הפרופילים.

בנוסף, חיפוי אוהל גדול הינו גם כן פרמטר שחשוב לקחת בחשבון, בייחוד כשמדובר באוהלים גדולים, בחירה נכונה ואיכותית של החיפוי יתרום לאוהל ולתחזוקתו השוטפת בצורה רבה. החיפוי חייב להיות עמיד דיו בכדי לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים קיצוניים אם בחורף ואם בקיץ.

סידהארתא היא החברה היחידה בשוק הישראלי אשר מתחייבת ל-10 שנות אחריות עבור השלד ועל 5 שנות אחריות עבור היריעות.

אוהלים למכירה של סידהארתא מגיעים בכל הגדלים, הצבעים והעיצובים השונים, אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות לוגיסטיים ובכך מתאימים את השירות שלנו לצורך שלכם.

לפרטים נוספים ללא התחייבות

פרויקטים נבחרים

חוות מונפורטויטו - פארק גורן

אוהלי קבע חכמים ללינה ואירוח למשפחות וקבוצות

גן אירועים שורש

סגירת חורף לקבלת פנים באמצעות אוהל קבע

קניון רמות

קירוי רחבת מרכז הקניון בשטח של 1000 מ``ר

כתבות נוספות