סידהארתא מספקת מגוון רחב של אוהלים למכירה בכל חלקי הארץ. אצלנו תמצאו מבחר גדול של אוהלים גדולים למכירה מכל לכל צורך שהוא; שטחי התכנסות, קניונים, מתחמי אירועים, מפעלים, שטחי אחסון ועוד.

הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לקהל לקוחותינו לעשות שימוש נרחב באוהלים בכל ימות השנה ומספקת מחסה בעונת החורף הגשומה והצללה בעונת הקיץ.

אוהלים למכירה

כאשר שוקלים לרכוש אוהל למכירה יש להתחשב במספר פרמטרים לא מבוטל. כשבראש הרשימה- בחירת החומרים המרכיבים את האוהל. מהסיבה הפשוטה שאוהלים למכירה, נרכשים לרוב עבור שימוש קבוע או חוזר, מה שמצריך מהם לעמוד בתווי תקן ולהיות עמידים ואמינים לאורך זמן.

מספר תמונות להמחשה של אוהל קבוע

אוהל קבוע – איכויות שונות

ישנן איכויות שונות לאוהלי קבע – האיכות נקבעת ע"י מספר פרמטרים המרכיבים בעיקר את שלד המבנה; כמו עובי, סוג וחומר הפרופילים וחוזקם. כשמדובר אוהלים גדולים למכירה, המשמשים את הלקוח לאורך זמן חשוב לייחס לפרמטרים אלה חשיבות רבה בבחירת האוהל והחברה, משום שזהו דבר המשפיע על בטיחות המשתמש, שזהו נושא חשוב וקריטי.

בנוסף, חשוב לשים לב גם למחברים וכל שאר החלקים הקטנים המשמשים כשחקנים מרכזיים בקונסטרוקציית האוהל, כי גם הם, חייבים להיות עשויים מחומרים איכותיים עם כל הפרמטרים שצוינו לעיל.

פרמטר נוסף שצריך לקחת בחשבון, הנו החומר המשמש לחיפוי האוהל. בחירה נכונה ואיכותית של החיפוי יתרום לאוהל ולתחזוקתו השוטפת בצורה רבה. החיפוי חייב להיות עמיד דיו בכדי לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים וקיצוניים אם בחורף ואם בקיץ. ישנם חיפויים שונים המותאמים לאופי השימוש באוהלים.

שיטת הבניה של אוהל קבוע היא כמו לגו ענק, החלקים מתחברים זה לזה ויוצרים מבנה תלת מימדי מרשים ויציב וזאת תוך מספר שעות (תלוי בגודל האוהל), כמו כן האוהלים ניתנים לפירוק ולשינוע, להבדיל מהבניה הקונבנציונאלית.

סידהארתא היא החברה היחידה בשוק הישראלי אשר מתחייבת ל-10 שנות אחריות עבור השלד ועל 5 שנות אחריות עבור היריעות.

אוהלים למכירה של סידהארתא מגיעים בכל הגדלים, הצבעים והעיצובים ומותאמים בדיוק לצורכי הלקוח.

עם מערך עובדים מקצועי, אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות ייחודיים, אשר מתוכננים בקפידה רבה ובכך מצליחים להתאים את שירותינו לצורך הנכון של לקוחותינו.

לפגישת היכרות ללא התחייבות

פרויקטים נבחרים

חוות מונפורטויטו - פארק גורן

אוהלי קבע חכמים ללינה ואירוח למשפחות וקבוצות

גן אירועים שורש

סגירת חורף לקבלת פנים באמצעות אוהל קבע

קניון רמות

קירוי רחבת מרכז הקניון בשטח של 1000 מ``ר