אוהלים למכירה

מה הם אוהלים גדולים למכירה? למי הם מיועדים ומה חשוב לדעת לפני שרוכשים אוהלים גדולים?

אוהלים גדולים הם הגדרה כוללת לכל סוגי האוהלים המיועדים לצרכי התקנת קבע בשטחים פתוחים. אוהלים אלו משמשים בין היתר לצרכי פתרונות קירוי בשטחי התכנסות, מתחמי אירוח, מפעלי ייצור, שטחי אחסון, מתחמי מסחר, קניונים וכדומה. בנוסף, קיימים דגמים של אוהלים גדולים למכירה המיועדים לצרכי התקנה זמנית בשטחים פתוחים.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים אוהלים גדולים למכירה?

רכישת אוהלים למכירה מכל סוג ובכל סדר גודל, חייבת להיעשות בהתאם למספר פרמטרים עיקריים כגון:

• איכויות שלד המבנה הנקבע בין היתר בהתאם לסוג חומר הגלם ממנו מיוצרים הפרופילים
• חומר הגלם ממנו מיוצר חיפוי האוהל ועמידתו בפני תנאי מזג האוויר ופגעי הסביבה
• אופן הרכבת השלד והחיפוי
• בטיחות המתקן ועמידתו בכל דרישות התקן הישראלי הנחוצות

כמו כן, חשוב ומומלץ לבדוק היטב את טיב והיקף האחריות המוענקת לכם במעמד רכישת אוהלים למכירה, כאשר תקופת האחריות חייבת להתייחס גם למבנה השלד של האוהל וגם עבור היריעות.

יש לציין שחברת סידהארתא לא מתעסקת בהשכרת אוהלים לפגישת היכרות ללא התחייבות

אוהל למכירה – איכויות שונות

ישנן איכויות שונות לאוהל למכירה – האיכות נקבעת ע”י מספר פרמטרים המרכיבים בעיקר את שלד המבנה; כמו עובי, סוג וחומר הפרופילים וחוזקם. כשמדובר אוהלים גדולים למכירה, המשמשים את הלקוח לאורך זמן חשוב לייחס לפרמטרים אלה חשיבות רבה בבחירת האוהל והחברה, משום שזהו דבר המשפיע על בטיחות המשתמש, שזהו נושא חשוב וקריטי.

בנוסף, חשוב לשים לב גם למחברים וכל שאר החלקים הקטנים המשמשים כשחקנים מרכזיים בקונסטרוקציית האוהל, כי גם הם, חייבים להיות עשויים מחומרים איכותיים עם כל הפרמטרים שצוינו לעיל.

פרמטר נוסף שצריך לקחת בחשבון, הנו החומר המשמש לחיפוי האוהל. בחירה נכונה ואיכותית של החיפוי יתרום לאוהל ולתחזוקתו השוטפת בצורה רבה. החיפוי חייב להיות עמיד דיו בכדי לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים וקיצוניים אם בחורף ואם בקיץ. ישנם חיפויים שונים המותאמים לאופי השימוש באוהלים.

שיטת הבניה של אוהל קבוע היא כמו לגו ענק, החלקים מתחברים זה לזה ויוצרים מבנה תלת ממדי מרשים ויציב וזאת תוך מספר שעות (תלוי בגודל האוהל), כמו כן האוהלים ניתנים לפירוק ולשינוע, להבדיל מהבניה הקונבנציונאלית.

אוהלים גדולים למכירה – למי הם מיועדים?

כפי שציינו לעיל, רכישת אוהלים גדולים מיועדת למגוון רחב של מטרות התקנה בשטחים פתוחים. השימוש באוהלים גדולים מיועדת בין היתר לצרכי אירוח כנסים ואירועים הנערכים בשטחים פתוחים, ולכן, הם מהווים מערכת ציוד נדרשת לכל חברה העוסקת ומתמחה במתן שירותי הפקה ו/או השכרת ציוד לאירועים. כמו כן, רכישת אוהלים גדולים מיועדת למתחמי אירוח, בתי מלון, מתחמי קניות ומפעלי ייצור הנדרשים להתקנת אוהלים בשטח פתוח למטרות קירוי עונתי או תקופתי.

היכן הכי מומלץ לרכוש אוהלים גדולים?

רכישת אוהלים גדולים חשוב שתעשה אך ורק באמצעות חברות המתמחות בשיווק אוהלים למכירה ומתן פתרונות קירוי והצללה. רכישה באמצעות חברות העוסקות ומתמחות בנושא מבטיחה לכם מספר יתרונות שירות משמעותיים וביניהם: מוצרי איכות המותאמים לכל מטרת הקמה של אוהל קבע גדול, פתרונות הנדסיים בכל הנוגע לתכנון שלד האוהל, אחריות מקיפה על השלד ויריעות האוהל, פתרונות שירות לצרכי תחזוקת האוהל לאורך זמן ועוד. אחת מהחברות המובילות בישראל בכל הנוגע למכירת אוהלים היא חברת סידהארתא המתמחה בהליכי תכנון, הקמה ושיווק של אוהלים גדולים ופתרונות קירוי והצללה לכל מטרה. החברה משתפת פעולה עם חברת קוסקו אלומיניום הסינית הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בעולם לפיתוח חומרי גלם לייצור אוהלים גדולים ושירותיה המקצועיים מאפשרים לכם ליהנות מכל הפתרונות המעשיים הנלווים לתהליך רכישה, התקנה ותחזוקה של אוהלים למכירה לכל מטרה.

מכירת אוהלים בחברת סידהארתא כוללת אחריות מקיפה של 10 שנים על שלד האוהל ו-5 שנות אחריות על יריעות האוהל. למידע נוסף על אוהלים למכירה המשווקים על ידי החברה והיוועצות מקצועית עם נציגי החברה לחצו כאן ליצירת קשר.

גלריית תמונות של אוהלים למכירה

יש לציין שחברת סידהארתא לא מתעסקת בהשכרת אוהלים

לפגישת היכרות ללא התחייבות

פרויקטים נבחרים

חוות מונפורטויטו - פארק גורן

אוהלי קבע חכמים ללינה ואירוח למשפחות וקבוצות

גן אירועים שורש

סגירת חורף לקבלת פנים באמצעות אוהל קבע

קניון רמות

קירוי רחבת מרכז הקניון בשטח של 1000 מ``ר