כיום, קשה לחשוב על מציאות שבה כמעט כולם התגוררו באוהלים ובמבנים ניידים אחרים. אך כך בדיוק נראתה המציאות בטרם הפך האדם ליושב קבע. כבר במקורות הוזכר הביטוי "יושב אוהלים" וזו הייתה המציאות היומיומית. בעולם המערבי אוהלי קבע משתמשים אותנו יותר כמבנים לוגיסטיים כאלה ואחרים. עובדה היא כי קיים שפע של אוהלים למכירה והיישומים שלהם רבים ושונים. בין היתר, אוהלי קבע משמשים עבור קירוי והצללה לגני אירועים וכן גם מפעלי תעשייה בתחומים שונים.

פתרונות גדולים למגוון יישומים

חובבי הקמפינג מצד אחד ומטפסי ההרים מצד שני יודעים לספר על אוהלים ניידים ללינה בשטח. אבל לא רק אוהלים קטנים מהווים פתרון מספק למצבים שונים. יש גם אוהלים גדולים למכירה, למעשה חלקם ממש עצומים בגודלם. אוהלים כאלה לא משמשים לטיולים, למחנאות או ללינת שטח ובוודאי שלא סתם להצללה בחוף הים. מטרתם אחרת. אז למה הם משמעים? הם יכולים להיות פשוט מעולים בתור אוהל קבע המשמש לאחסנה. אם יש צורך לאחסן כל מיני פריטים או ציוד, אם אין טעם, אין אפשרות או שפשוט מיותר לבנות מבנה לוגיסטי מבוסס בטון, אוהלים לוגיסטיים מהווים פתרון יוצא מן הכלל.

אוהל גדול למכירה

אוהלים גדולים לצרכים לוגיסטיים או אוהלי אחסנה נמכרים היטב במגזר העסקי, חנויות, מפעלים, גני אירועים וכו'. פתרון זה מהיר יחסית להקמה ובוודאי שהוא זול הרבה יותר ביחס למרבית החלופות האחרות. ישנם אוהלים עמידים מאוד, שיכולים לשמש כפתרון אחסנה לגיטימי ויציב לאורך זמן. יש גם אוהלי קבע שנועדו מלכתחילה לשמש כפתרון אחסנה עונתי. אפשר לאחסן בתוכם מגוון פריטים בתהליכי עיבוד כאלה או אחרים. אפשר לאחסן בתוכם פריטים שהתקבלו או פריטים לקראת משלוח. בזכות הגמישות בגודל, ניתן להזמין פתרונות לפי מידה החל באלה הדרושים למפעלים בעלי הדרישות הצנועות וכלה בדגמים שמיועדים לעסקים ולמפעלים מהגדולים ביותר, יצרנים, יבואנים או יצואנים.

הפתרון לאירועים וכנסים

בשום פנים ואופן אין להניח כי מכירת אוהלים גדולים נעשית אך ורק למפעלים, ספקים או יזמים שצריכים פתרון לאחסנה. יש גם אוהלים גדולים מאוד שישמשו לדברים אחרים לגמרי. למשל, למטרת אירועים, כנסים או תערוכות.

העובדה כי יש אנשים שפונים באופן אוטומטית אל גני האירועים השונים איננה משנה את העובדה שהרבה מאוד אירועים מתקיימים בשטח. ניתן להקים אוהלים בינוניים בגודלם או אפילו אוהל ענק לאירועים בתנאי שטח שונים ומגוונים. בצורה כזאת ניתן להפוך אירוע לחד פעמי. את האוהלים הללו רוכשות חברות שעוסקות בהקמת אירועי חוץ בכל הארץ. בנוסף, רוכשים אותם גם מנהלי אולמות וגני אירועים שצריכים פתרון נוסף. בעזרת אוהלים שמקימים בעונת החורף אפשר לקיים אירועים גם בשטח שלא היה קודם לכן מקורה. אוהלים גם משמשים לאירועי קיץ, כאשר מבחוץ עורכים למשל חופה תחת כיפת השמיים ואת הסעודה או הריקודים מקיימים בתוך האוהל, שיכול להיות ממוזג או מחומם.

אוהל קונסטרוקציה לאירועים

לפרטים נוספים ללא התחייבות

פרויקטים נבחרים

חוות מונפורטויטו - פארק גורן

אוהלי קבע חכמים ללינה ואירוח למשפחות וקבוצות

גן אירועים שורש

סגירת חורף לקבלת פנים באמצעות אוהל קבע

קניון רמות

קירוי רחבת מרכז הקניון בשטח של 1000 מ``ר