שיטת אוהל סגול של חברת סידהארתא

הקורונה הביאה עמה שלל הנחיות והגבלות חדשות. שינויים אלו פוגשים אותנו במיוחד בתחום האירועים. עסקים רבים, מתקשים למצוא פתרונות איך לקיים אירועים שלא נופלים ברמתם תוך שמירה על ההגבלות. אוהל אירועים הוא הפתרון האידיאלי. הוא מספק מיסוך מפני השמש, מוסיף טאץ’ שיקי ואופי מקצועי לכל אירוע תוך שמירה על ההנחיות.

הרחבת שטחי האירועים בגן באמצעות אוהל אירועים

לא רק שהאוהלים מעוצבים בדיוק לצרכיו וטעמו של הלקוח, עד כדי העתקה של המראה העיצובי של המתחם וניתן לפירוק בשעת הצורך, אלא גם מוסיף רבות לנראות המתחם (במידה והוא נעשה בצורה מושכלת ונכונה מבחינת תכנונית ועיצובית).

כאשר משכירים אוהל לאירועים, אין את הפריבילגיה לעצב ולתכנן את האוהל בדיוק לפי צורך הלקוח, וכל בעל מקום שמכבד את עצמו יודע, שאוהלים שמושכרים ואינם מותאמים לאופיו של המקום במאת האחוזים נראים כמו תלאי זמני וגורעים מנראות המקום. דבר שאינו קורה כאשר רוכשים אוהל ויודעים להתאימו לשטח.

למלא את היומן באירועים גדולים בלי להפר את תקנות הקורונה

בתחילת תקופת הקורונה, גופים פרטיים וציבוריים כאחד נטו לבטל אירועים ציבוריים. אחר כך הגיעה ההבנה שלא תמיד ניתן לשנות את כל התוכניות, ולעיתים עלינו להתגמש ולמצוא פתרונות יצירתיים שיאפשרו לנו להמשיך לחיות וליהנות מההנאות הקטנות של החיים, מבלי לעבור על החוקים ומבלי לסכן את עצמנו. נעשו הקלות בהנחיות וכיום, גם בתקופת הקורונה, ניתן לקיים אירועים תוך שמירה על ההגבלות החדשות. רצוי לשמור מרחק מאנשים, גם כדי לחסוך לעצמנו קבלת דו”ח וגם כמובן – כדי לשמור על בריאותנו.

הפתרון המושלם לתקופת הקורונה זה אוהל לאירועים

ההמלצה הרווחת היא לקיים אירועים בשטח ובטבע. כך, היתכנות ההדבקה נמוכה יותר מאשר בחלל סגור. עם זאת, בחודשי הקיץ קשה מאוד להרים אירוע בטבע, שכן החום הישראלי בתוספת המסכות שמקשות על הנשימה – זה ממש מתכון לאסון. הסכנה להתייבשות או למכת חום היא ממשית ומסוכנת גם אם מתקינים גופי קירור למיניהם כמו מזגנים ומאווררים. אך אל חשש, בדיוק מסיבות אלו נמצא גם פתרון הולם, הפתרון הטוב ביותר למצוקה הוא אוהל לאירועים.

לפגישת היכרות ללא התחייבות