בכל תהליך של הפקת אירוע, ישנה שורה ארוכה של פעולות שיש לבצע על מנת להפיק את האירוע ברמה הנדרשת, ורצוי ברמה גבוהה. כאשר האירוע מתקיים בטבע הפתוח, יש להוסיף לכל פעולות ההפקה גם את הנושא של הצללה. אירוע המתקיים בטבע, עד כמה שהוא יופק באיכות גבוה, אם במקום לא יהיו פתרונות שיגנו על האורחים מפני קרינת השמש, הוא אירוע שנידון לכשלון, ואין כל משמעות ליתר הפרטים והחוויות שבניתם לאורחים שלכם במהלך האירוע.

רשתות צל – פתרון הצללה פופולרי וזול

יחד עם זאת, גם פתרונות ההצללה צריכים להיבחר לאחר מחשבה מעמיקה, ותוך שמירה על הסטנדרטים שאותם אנו רוצים ליישם באירוע. אחד הפתרונות הטובים, האסתטיים והזולים ביותר העומד לרשותכם הוא רשתות צל מעוצבות לאירועים. רשתות צל הן במקור רשתות המיושמות בענף החקלאות ונועדות לספק הגנה וצל לגידולים החקלאיים. יחד עם זאת, רשתות אלה משמשות כפתרון הצללה במגוון רחב של יישומים, לרבות הצללה של גינה, הצללה של גני אירועים וכן הצללה של אירועים בטבע.

צפיפות הרשת בהתאם לשעה ביום

בבחירת רשתות צל מעוצבות לאירועים אתם רוצים לתת את הדעת לשורה של פרמטרים מעבר לנושא העיצוב. רשתות צל מגיעות בצפיפות שונה, המגדירה את גודל החורים ברשת. ככל שהחורים גדולים יותר כך רמת הצל תהיה נמוכה יותר אך המקום יהיה מאוורר יותר, שכן הרשת מאפשרת מעבר חופשי של אוויר אל מתחת לרשת הצל, ולהיפך. פרמטר זה צריך להיבחן בהתאם לזווית השמש בשעות בהן צפוי האירוע להתקיים. ככל שהשמש מגיעה מזווית חדה יותר, כך אתם יכולים ליישם רשת צפופה פחות, ועדיין ליהנות מרמת צל גבוהה מבלי שזה יבוא על חשבון האוורור במתחם.

בחירת העיצוב המתאים לכם ביותר

במידה ואירוע נערך בצהרי היום ממש, כדאי להזמין רשתות צל בעלות צפיפות גבוהה ולהקפיד שהמתחם נותר פתוח מסביב על מנת לאפשר זרימה של אוויר אל מתחת לרשת הצל. לאחר שבחרתם את צפיפות הרשת, תוכלו להתמקד בנושא העיצוב, ובהיבט זה מגוון האפשרויות העומד בפניכם הוא גדול ועשיר. תוכלו להזמין רשתות צל מעוצבות לאירועים בגוון אחד ויחיד, כשאתם יכולים לבחור את הגוון המתאים לכם ביותר מבין סט של צבעי בסיס, וכן תוכלו להזמין רשת עם הדפס מיוחד, רשת בשילובי צבעים או כל עיצוב ודוגמא אחרים שתרצו ליישם.

כדאי להיעזר באיש מקצוע המתמחה בעולם ההצללה

באופן עקרוני, את בחירת רשת הצל אתם רוצים לעשות בליווי איש מקצוע המתמחה בעולם ההצללה ויכול לספק לכם את כל הידע המקצועי הנדרש על מנת לקבל את ההחלטה המתאימה לכם ביותר. המטרות שלכם הן לספק את ההצללה הטובה ביותר, את מעבר האוויר החופשי ביותר ואת העיצוב האטרקטיבי ביותר, ואיש מקצוע יוכל לסייע לכם בהשגת שלושת המטרות הללו.

למידע נוסף אודות רשתות צל מעוצבות, מוזמנים לפנות אל סידהארתא אוהלים והצללות – פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

כתבות נוספות