לא מעט אדריכלות הנוף משתמשת בקירוי מעניין אשר הופך להיות גולת הכותרת בקירוי שטחי פעילות שונים. קירוי פארקים בשטחי פעילות לרוב הולכים יד ביד בצורה אינטגרלית ומהווים יישות אחת בכל הקשור לתכנון ועיצוב של אזורים המאופיינים בהתקהלות רבה.

סידהארתא מספקת מגוון רחב של קירויים וביניהם קירוי פארקים, קירוי בריכות שחייה ציבוריות וקירוי שטחי פעילות שונים…

קירוי פארקים משמש כמחסה מפני הממטרים והרוחות בימי החורף הקרים וכהצללה בימים שטופי שמש, דבר העונה על הצורך בכל עונות השנה. אנו מתמחים בתכנון, ייצור והקמה של קירוי בסגנונות שונים וזאת בהתאם לשטח המיועד.

עם תנאי מזג האוויר ההולכים ומקשים על הנוחות והשהות בכל מקום שאיננו מוצל או מקורה עולה הצורך בקירוי שטחי פעילות רבים, וזאת על מנת שנוכל בכל שעות היום ליהנות מהסביבה החיצונית, מבעד לקירות בהם אנו שוהים מרבית היום. לכן קירוי שטחי פעילות וקירוי פארקים בפרט הפך להיות צורך בסיסי באמת.

כשמדובר בקירוי שטחי פעילות כדאי מאוד לעבוד עם ספק אחד אשר יודע לעשות את הסופרפוזיציה בין כל התהליכים הקשורים זה בזה- תכנון, ייצור והקמה. בכדי לקבל מוצר מוגמר, בעל איכויות גבוהות.

את הקירוי צריך להתאים לשטחי הפעילות ולנצלם היטב, על מנת שיהיו יעילים ויעשו את עבודתם כראוי.

אנחנו בסידהארתא, מומחים בתכנון נכון של הקירוי, בייצורו עם החומרים הטובים ביותר בשוק ובהקמתו בצורה האידיאלית לתנאי השטח, עם בטיחות מקסימלית.

לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר

לפרטים נוספים ללא התחייבות

כתבות נוספות