אזורי פעילות כמו קניונים, פארקי שעשועים, חנויות ופארקים ציבוריים הנם אזורי בעלי התקהלות רבה, אליהם מגיע קהל רחב המצפה ליהנות מאזורי הפעילות גם בשעות השמש החמות, או בצורה מדויקת יותר, ליהנות ממשטח מוצל המגן על המבקרים במקום מפני קרינת השמש החמה.

ישנה אופציה להצללה וישנה אופציה להצללה המשמשת גם כקירוי לאזורי פעילות, היתרון בה שאיננה מסתכמת אך ורק כפתרון הצללה בימי השמש החמים, אלא גם מהווה קירוי מפני מזג האוויר חורפי- גשמים ורוחות. דבר המאפשר התקהלות תמידית, בכל מזג האוויר באזורי הפעילות השונים.

מגוון רחב של פתרונות קירוי קבועים

ישנם פתרונות רבים לקירוי לאזורי פעילות, והטכנולוגיה המתפתחת מאפשר אין ספור עיצובים ומפתחים שונים המקנים לקירוי מראה שונה וייחודי, שאף יכול לתרום רבות לאזור הפעילות הרלוונטי
התאמת פתרון קירוי לאזור הפעילות הוא תהליך מקצועי והנדסי, הדורש מעורבות של אנשי המקצוע המוסמכים לכך. פתרונות קירוי אלה יכולים להיות בעלי משקל רב לכן, חשוב מאוד שיותקנו בצורה מקצועית ובטיחותית, על מנת לא לסכן את העוברים ושבים.

התאמת פתרון קירוי לאזור הפעילות הספציפי

כמו כן, בבחירת פתרונות קירוי לאזורי פעילות חשוב לקחת בחשבון שיקולים של השפעות מזג האוויר ומשטר הרוחות. במקומות פתוחים בהם צפויות לנשב רוחות חזקות, חובה לנקוט במספר אמצעים ופתרונות שיהיו עמידים מספיק לתנאי מזג האוויר אלו. כנ"ל במקומות שטופי שמש בעלי טמפרטורה גבוהה אליהם צריך להתאים גם כן את הקירוי / הצללה. יש לקחת בחשבון גם שיקולים של עיצוב ואסתטיקה, ובחירת הצבע והתצורה של הקירוי.

ליווי מקצועי מקצה לקצה של החברה המבצעת

את תהליך ההזמנה וההתקנה של פתרונות קירוי לאזורי פעילות מומלץ מאוד לעבור בליווי אנשי המקצוע המתאימים, ולא להישען על מחלקת התחזוקה של הארגון או הישוב. התאמת הקירוי, ולבטח התקנתו הם שני תהליכים מקצועיים שצריכים לצאת אל הפועל על ידי אנשים בעלי ההכשרה הנדרשת, ואת אנשי המקצוע הללו תוכלו למצוא לרוב בחברות בהן אתם מזמינים את פתרונות הקירוי הדרושים לכם. יחד עם זאת חשוב לשים לב מהם התנאים של כל חברה ומה אתם מקבלים כתמורה להשקעה הכספית שלכם.

לפגישת היכרות ללא התחייבות