מדינת ישראל מאופיינת במזג האוויר השמשי שלה כמעט לכל אורך ימות השנה. עובדה זו בעלת יתרונות רבים כמו האפשרות ליהנות מזמן ישיבה ממושך בחוץ, אולם עם זאת, לא ניתן להתעלם מכך שיתרון זה הופך לחיסרון, ללא פתרון הצללה מתאים. אתם מתכננים הפקת אירועים חברתיים לעסק שלכם? תשמחו לגלות שלרשותכם עומד היצע נרחב של פתרונות הצללה. כדי לבחור את האפשרות העונה על הצרכים שלכם, נרשת היכרות עם כל פתרונות ההצללה שקיימים ועשויים לספק לכם מענה להפקת אירועים עסקיים. להלן ריכוז של כמה מפתרונות וסוגי הצללה, אותם ניתן לראות לרוב באירועים פרטיים או עסקיים, הבחירה מוטלת עליכם.

אוהלים לאירועים

אוהלים לאירוע הם ניידים וניתן להעביר אותם ולשנות את הגודל שלהם בהתאם לגודל האירוע. עוד ניתן להעביר ולשנות גודל בהתאם לצרכים של האירוע. רוכשים אותם למען קירוי אירועים, קירוי עבור ציוד, קירוי של ברכות, הצללה של מגרש פורט ועוד.

למידע נוסף אודות אוהלים לאירועים

אוהל קונסטרוקציה לאירועים

גזיבו

למי שאינו בקיא, גזיבו הוא מעין ביתן אותו מציבים בתוך שטח האירוע. מדובר במבנה מקורה ולו מספר עמודי תמיכה אשר פתוח מכל צדדיו. גזיבו מספק צל ומחסה מפני השמש הקופחת אך ללא ספק, הוא בעל השפעה דקורטיבית ויכול לשמש גם כאלמנט עיצובי לכל עניין ודבר. ישנם סוגים שונים של מבני גזיבו המיוצרים מחומרי גלם מגוונים החל מעץ, דרך אלומיניום ועד לפלסטיק משולב עם בד.

פרגולה

פרגולה היא גגון והיא משמשת להצללה לכל אורך ימות השנה. פרגולה היא פתרון קבע והיא מוצבת מעל האזור עליו מעוניינים לסוכך, לרוב מדובר בפינת הישיבה. בהרבה מקרים מחברים את הפרגולה לקיר חיצוני של הבית וממוקמת מעל לדלת כניסה או מפתח רחב. בימינו פרגולות מיוצרות ממנעד של חומרי גלם כמו ברזל, אלומיניום וגם עץ כל אלה מגיעים בכל מיני דגמים, גדלים ועיצובים. הן מתאימות לאזורים אינטימיים יותר וקטנים.

סוכך זרועות

סוכך זרועות הוא פתרון הצללה מאוד מודרני שחדר רק בעשורים האחרונים ושינה את פני המשחק בן רגע. כיום ישנם סוככי זרועות מסוגים רבים ובשלל דגמים ועיצובים כך שכל אחד יכול למצוא את הסוכך אשר עונה על הצרכים שלו. היתרון בסוככי זרועות בא לידי ביטוי בעובדה שהם חוסכים מקום רב: הם אינם זקוקים לעמודי תמיכה וניתן לפתוח ולסגור אותם בעת הצורך. בנוסף סוככים פועלים על בסיס מנגנון ידני, מנגנון חשמלי או שילוב של שניהם וכך ניתן לסגור ולפתוח אותם בלחיצת כפתור בלבד, מה שגם משמש כיתרון.

ברזנט

למי שתר אחר עוד פתרונות הצללה זמניים, גם ברזנט יוכל לספק מענה הולם. מדובר ביריעה אטומה למים אותה מותחים על איזושהי מסגרת. חומר זה עמיד ביותר, אטום בפני חדירת מי גשמים ובכלל מתאים לשימוש בכל עונות השנה. ניתן לעשות שימוש בברזנט לקירוי של פרגולה, להצללה באירוע חברה ועוד.

רשת צל

פתרון הצללה זמני נוסף הוא רשת צל. סוג זה מיועד עבור בעלי בתים שאינם מעוניינים בפתרון קבוע לכל אורך עונות השנה, אלא רק להצללה זמנית לחודשי הקיץ החמים. ישנם סוגים שונים של רשתות צל, כאשר איכות הצל נקבעת מצפיפות החומר ממנו הן מיוצרות. ישנן רשתות צל אשר חוסמות 100% מקרינת אור השמש בעוד שאחרות רק 90%. יתרונותיהן של רשתות צל טמון במחיר שלהן, ביחס לחלופות מדובר בפתרון הצללה יותר זול לעומת אחרים.

בחירת פתרון הצללה העונה על הצרכים שלכם, זו משימה פשוטה כשאתם יודעים מה אתם מחפשים. בכל מקרה אחר, מומלץ לפנות לחברה שהיא מקצועית ושזה תחום התמחות שלה כדי לקבל ייעוץ מקצועי והכוונה בדרך לבחירה הנכונה ביותר עבור האירוע העסקי שלכם.

 

למידע נוסף על הפקת אירועים כנסו ל- www.arbelpro.co.il