כל אירוע הוא מיוחד, אלא שישנם אירועים המקבלים את הייחוד שלהם גם מעצם זה שהם נערכים בטבע, באוויר הפתוח. במקרים כאלה, על כל פעולות ההפקה השגרתיות שיש לבצע על מנת להעמיד את האירוע המוצלח ביותר, חשוב מאוד גם לספק פתרון הצללה מתאים שיאפשר לאורחי האירוע ליהנות ממנו מבלי לסבול מקרינת השמש החמה. ישנו מגוון רחב של פתרונות הצללה לאירועים מיוחדים, והתאמת פתרון ההצללה לאירוע הוא חלק חשוב ומרכזי בתהליך ההפקה, ממש כמו ההחלטה לגבי הקייטרינג, המוסיקה והצילום.

פתרונות מקומיים אל מול פתרונות היקפיים

בבחינת פתרונות הצללה לאירועים מיוחדים תוכלו להתרשם מפתרונות מקומיים אותם ניתן לפזר ברחבי המתחם, ופתרונות היקפיים המספקים הצללה למתחם האירוע כולו. הדרך המקצועית והאפקטיבית ביותר לספק הצללה לאירוע היא באמצעות שילוב בין שני סוגי הפתרונות הללו, וכך למשל תוכלו לפרוש שמשיות לכל שולחן ברחבי האירוע,
ובנוסף, מעל כל השמשיות ובגובה המתאים תותקן רשת צל, או בד נושם שיספק גם צל וגם יאפשר מעביר של אוויר אל תוך מתחם האירוע.

עיצוב, רמת הצללה ורמת אוורור

פתרונות ההצללה השונים נבדלים זה מזה בשלושה פרמטרים מרכזיים: עיצוב ואסתטיקה, רמת הצללה ורמת אוורור. שני הפרמטרים האחרונים קשורים מאוד זה בזה, כשככל שהפתרון מעניק הצללה ברמה גבוהה יותר, צל אטום יותר, כך נפגעת היכולת של האוויר לנוע אל תוך ומחוץ למתחם האירוע, ולהיפך. אם מאוד חשוב לכם לספק את הפתרון המושלם, ואתם לא רוצים שהאורחים שלכם יסבלו מעודף שמש או מחוסר אוויר, שני מצבים שיכולים בהחלט להשפיע מאוד לשלילה על חוויית האירוע של האורחים, תוכלו לבחון את הנושא לעומק ולהחליט בדיוק מה הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

רשתות צל – פתרון הצללה מעולה לאירועים

כך למשל, בתוך הקטגוריה של פתרונות הצללה לאירועים מיוחדים תוכלו למצוא גם מגוון גדול של רשתות צל. רשתות אלה מגיעות בצפיפות חורים משתנה. במידה ואתם עורכים את האירוע בצהרי היום מומלץ להזמין רשת צל צפופה למדי, ולשמור על פתחים מסביב למתחם האירוע. במידה ובשעת האירוע השמש צפויה לקרון בזוית חדה, אפשר לבחור רשת בעלת צפיפות נמוכה שתספק גם צל מיטבי וגם מעבר טוב של אוויר אל תוך ומחוץ למתחם האירוע.

הצללה מלאה לאורך כל שעות האירוע

במידה ואתם בוחרים פתרונות מקומיים אותם אתם מתכוונים לפזר במתחם האירוע, חשוב מאוד להבטיח שהמיקומים שאתם רוצים להצל, יהיו מוצלים לאורך כל שעות האירוע, למרות תנועת השמש בשמים. תכנון לא נכון של ההצללה יכול לגרום למצב בו בשעת התחלת האירוע האורחים נהנים מצל רחב וגדול, וככל שנוקפות השעות, השמש נעה בשמים, קורנת מזווית אחרת, ופתרונות הצל הופכים להיות חסרי תועלת. איש מקצוע המתמצא בתחום ההצללה יוכל לסייע לכם להבין את הפרטים הקטנים, אבל מאוד משמעותיים האלה, בתהליך קבלת ההחלטות.

למידע נוסף אדות הצללות לאירועים אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות טופס צור קשר