מתכננים אירוע בטבע כמו חתונה, בר או בת מצווה, מסיבת רווקות, מסיבת יום הולדת וכדומה? אין כמו אירוע בחיק טבע כדי ליהנות מתפאורה טבעית מושלמת ומאווירה מנצחת ומלהיבה. אירועים בטבע נחשבים לפופולריים ואהובים על הציבור הישראלי, אך עם זאת יש לתכנן היטב ולפרטי פרטים אירוע כמו חתונה בטבע, מאחר שיש לדאוג לפתרונות קירוי והצללה ולציוד נוסף. לאירועים בטבע בקיץ ובחורף יש מגוון פתרונות קירוי כמו אוהלים מפוארים, רשתות צל, גזיבו בשלל גדלים וגוונים, שמשיות גדולות וכדומה.

מבט מבחוץ על אוהל קונסטרוקציה

סוגי אוהלים לאירועים בטבע בהתאם לעונה

כדי להפיק חתונה בטבע יש לבחור מיקום המאפשר התקנת אוהל גדול ומפואר בהתאם למספר המשתתפים. אוהלים לאירועים משפחתיים יש לבחור בהתאם לעונה בשנה: בחורף מומלץ להתקין אוהל גדול ועמיד בפני מים בעל דפנות איכותיות ומבודדות קור וחום. כדאי לשכור גם ציוד לחימום האוהל כמו פטריות גז בטיחותיות. יש מגוון סוגי אוהלים לאירועים בחורף בשלל גדלים, עיצובים וגוונים. לחתונה בחורף מומלץ לשכור אוהל דו שיפועי הנחשב לדגם הפופולרי ביותר. יש מידות שונות של אוהלים, כאשר לרוב רוחבו של האוהל כ-3 מטרים, ובהתאם לכמות המשתתפים ניתן לבחור אוהל ארוך מספיק. את האוהל קל להתקין בתנאי שטח שונים, ובסיום האירוע מפרקים אותו תוך זמן קצר.

בנוסף, לאירועים בחורף אפשר לשכור אוהל פגודה נייד וקל משקל עם אפשרות לדפנות כדי לסגור אותו ולהציע לאורחים הגנה מפני הקור והגשם. אפשר לשכור מספר אוהלי פגודה ולהתקין אותם זה לצד זה כדי ליצור חלל גדול יותר. אוהלי פגודה מציעים עיצוב שובה לב והמראה שלהם תורם לאווירה ססגונית, ממש כמו בקרנבל.

לחתונה המתקיימת בטבע אפשר להזמין גם אוהל חורף משולב המציע פתרון מושלם בין פרקטיקה לאסתטיקה: אוהל קונסטרוקציה גבוה המעניק לשוהים בו תחושת מרחב, הוא עמיד במיוחד גם בפני רוחות, גשם ואפילו שלג, והעיצוב שלו אסתטי ומרהיב ביופיו. לחתונה יוקרתית ניתן לשכור אוהל פוליגון רב צלעות עם אפשרות להתקנת דפנות מזכוכית, כך שניתן ליהנות מהנוף הפראי בחוץ גם כאשר יורד גשם ויש רוח חזקה.

אוהל במסיבת חברה בטבע

אוהלים לחתונה בטבע בעונת הקיץ

רוב החתונות בחיק הטבע מתקיימות בחודשי האביב והקיץ, כאשר הטמפרטורה נוחה ונעימה ורוצים ליהנות מאווירה טבעית וייחודית. כדי להפיק חתונה בטבע יש לקבל ייעוץ מקצועי מחברה ותיקה ומנוסה בתחום של השכרת אוהלים לאירועים בטבע. ניתן לשכור אוהלי פגודה עם דפנות או בלעדיהן, אוהלים מונגולים או יורט המעניקים אווירה נפלאה למשתתפים באירוע, אוהלי קונסטרוקציה עם דפנות נפתחות וכיוצא באלה.

כמו כן, ניתן להתקין רשתות צל בשלל גדלים וגוונים, ביניהן רשתות לייקרה לבנות התורמות לאווירה קסומה ומלכותית בחתונה. לחתונה גדולה בקיץ כדאי לשכור פתרונות הצללה כמו רשתות צל ומפרשי הצללה.

צוות החברה מתקין במיומנות את הרשתות וכך זוכים להגנה יעילה מפני קרני השמש וגם הלחות אינה מרטיבה את הכיסאות, את השולחנות ואת האוכל המוגש באירוע.