ניוזלטר מס.81

דבר המנכ”ל

זה מדהים כמה טיפוסים שונים יש בעולם- אין אנשים זהים לחלוטין בתכונות האופי והגינונים שלהם.

כל אחד מאיתנו משתייך לכמה קבוצות בו בזמן ולכל אחד מאיתנו יש את ההעדפות השונות שלו, טעמים שונים, בחירות שונות… ולכן מטבע הדברים צפוי שיהיו גם התנגשויות בין נקודות המחשבה של כל אחד מאיתנו.

ואני חושב, איזה מזל שכולנו שונים אחד מהשני, כך הביקוש לעולם אינו עולה על ההיצע. כי אם כולנו היינו חושבים ומתנהלים כפס ייצור אחד מסוים, סביר להניח שגם דרישותינו וצרכינו היו זהים ואז לא היינו יכולים להיות אינדיבידואל אמיתי.

אז בכל פעם שיש לי “התנגשות” עם טיפוס אחר השונה ממני ומהדרכים שלי, אני משתדל לא לייחס חשיבות לשוני, אלא להסתכל על העובדה הזו כדבר חיובי- שהעולם שלנו ססגוני ומגוון כל כך וזו הסיבה שכולנו יכולים להיות מי שאנחנו באמת.
בכבוד רב,
אחיה עפגין
מייסד
חברת סידהארתא בע”מ

סידהארתא טיפ

כפי שציינו קודם, ישנן פרגולות שונות הנותנות את אותו הפתרון, עם נראות מעט שונה המאפשרת התאמה לצרכים ולנראות המקום.

לדוגמא, פרגולה תלויה- ללא עמודים, הנתמכת על גבי קיר המבנה ממנו היא יוצאת. נשתמש בפרגולה זו לקבלת מראה נקי וכאשר אין צורך בסגירה של הקירות.

חדשות ועדכונים

בשבועות האחרונים אנחנו עסוקים במגוון פרויקטים במקביל. אחד מהם הוא פרויקט בזק של הקמת אוהל קונסטרוקציה בגודל 300 מ”ר שישמש כמוקד טלפוני.

האוהל בעל פנלים מבודדים, תקרה אקוסטית, רצפה, חשמל, מיזוג וכל הפסיליטיז הדרושים על מנת ליצור סביבת עבודה יעילה ונוחה לצוות העובדים.
את העבודה הגמורה נראה בהמשך 🙂

לפרויקטים נוספים

סיפור הצלחה

הסיבה העיקרית שבגללה בחרתי בסידהארתא לתחילת עבודתנו המשותפת הייתה העובדה שזו החברה היחידה שידעה לתת עבורנו מענה המתאים את הטכנולוגיה של האוהל לתוואי השטח של גן האירועים שלנו. עם ייחודיות ורצינות, דמיון ורצון רב.

זוהי השנה השלישית שאנו רוכשים מסידהארתא אוהל ואנחנו עם פנינו לפרויקט נוסף יחד. סידהארתא זו חברה בתנופה אדירה, חדשנית, צעירה, גמישה ולא מקובעת.

בברכה,
איתמר יקותיאלי
בעלים גן אירועים- עין חמד

לסיפורים נוספים