ניוזלטר מס.72

דבר המנכ"ל

מתעורר לתוך עוד יום של בלאגן בחייך האישיים, גם בראש וגם בכל מה שמקיף אותך פיזית, בורח לעבודה ומבין ששם הבלאגן לא פחות גרוע, מבטיח לעצמך שבהגיעך הביתה תסדר הכל ותתחיל מאפס, רק כדי לנשום קצת אוויר, רק כדי שיהיה לך קצת זמן שהוא שלך ולא תרגיש שאתה רץ אחרי הזנב של עצמך ומכבה שריפות יום יום. אז אתה מגיע הביתה אבל עכשיו אתה עייף מדי בשביל זה, אז אתה דוחה הכל ליום למחרת וכך חוזר חלילה. יום רודף יום ואתה מרגיש שאתה חייב לקחת הפסקה מהחיים כדי לסדר הכל, אבל איך זה אפשרי כשיש לך מחויבויות ואחריות גדולה כל כך?! אז אתה תוהה איך נוצר כל הכאוס הזה בזמן קצר כל כך…

סיפור מוכר? בודדים אלו שיגידו שלא.
ככל שאנחנו מתבגרים הדרישות עולות והמשימות מציפות ועמן גם הדחיינות.

לדעתי זוהי מילת המפתח המשמשת כגורם עיקרי לכל הכאוס שנוצר מסביב. ביום שנפסיק להקשיב לקול הקטן הזה שמוותר לנו כל הזמן ולדחות מטלות, המצבור שלהן לא יהיה קיים וכך גם יעלם כל הכאוס סביבנו.

פשוט להחליט! כל יום תעשה לפחות משימה אחת קטנה ואל תצבור משימות, כך הכאוס יעלם ואפילו תוכל להתפנות לדייט מונולוגי עם עצמך.

בברכה,
אחיה עפגין
מייסד
חברת סידהארתא בע"מ

סידהארתא טיפ

-עיגון ההצללה-

עיגון ההצללה חשוב מאוד הן מבחינת הבטיחות והן מבחינת חיי הרשת. להלן מספר פרמטרים בסיסיים אותם צריך לקחת בחשבון בכדי לקיים זאת:

– משטח העיגון- חייב להיות מתאים לנשיאת כל הכוחות המופעלים עליו בעת מתיחת הרשת ולזמן רב.
– אביזרי העיגון- משמשים כמערכת המקשרת בין המשטח לרשת ההצללה, ומאפשרת את תפיסתה ומתיחת הרשת לעיגון בצורה יעילה ובטיחותית, לכן עליהם להיות מותאמים לכוחות ולסוג ההצללה.
– רשת הצללה מותאמת- רצוי לתפור רשת עם אלמנטים אשר שומרים על צורתה והופכים אותה ליחידה אליה ניתן להתחבר בצורה נכונה מבלי לקרוע אותה.

חדשות ועדכונים

נפלא להיות ספק שעם הזמן הופך לחבר…

3 אוהלי קונסטרוקציה המשמשים לסגירת חורף בגן אירועים באזור ירושלים ומייצרים חלל סגור בעונת החורף הגשומה.

לפרויקטים נוספים

סיפור הצלחה

"…אז, מה זה עבורנו סידהארתא? סידהארתא זה לא עוד ספק. סידהארתא זה חלק מצוות קריאטיבי שהתחיל איתנו עם רעיון מגניב…"

לסרטון המלא

הילל שחר
מנהל תחום פיתוח עסקי
חברת עדן

לסיפורים נוספים