ניוזלטר מס.37

דבר המנכ"ל

לכולנו יש דאגות,
חלקן קטנות וחלקן גדולות יותר…
חלקן סתמיות וחלקן מצדיקות את קיומן…
יש הרבה דרכים לפתור בעיה, אך לא כל דרך היא הפתרון האופטימלי…

למדתי שאם טקטיקה אחת לא עובדת טקטיקה אחרת וודאי תעבוד, ולכן אסור להתייאש לעולם, כי כמו שציינתי ישנן כמה דרכים כדי להגיע לתוצאה הרצויה, אך רק אחת היא זו שאכן תשביע את רצוננו בצורה המתאימה ביותר, ועל כן צריך תמיד לדעת שבדקנו את כל האופציות העומדות לרשותנו.

כל טקטיקה היא שונה כל עוד יש בה איזושהי הסתעפות מסוימת מהטקטיקה שקדמה לה. הרעיון פה הוא להניח את כולן לנגד עינינו ולבחון את האופציות לחיוב ולשלילה ועל סמך הנתונים הקיימים לבחור מהי הטקטיקה הטובה ביותר שתוביל אותנו לפתרון הבעיה.

בברכה,
אחיה עפגין
מייסד
חברת סידהארתא בע"מ

סידהארתא טיפ

-מיקוד במטרה-

בכל הקשור להשגת מטרה, צריך לדעת שכדי להגיע אליה, בראש ובראשונה צריכים להיות ממוקדים.

המיקוד הוא כמו הדרך הסלולה אל עבר הנקודה הסופית אותה הגדרנו, לעברה אנחנו מתקדמים. כל עוד נסטה מהמסלול, פירוש הדבר שלמטרה לא נגיע. ולכן, חשוב להיות במודעות מתמדת האם אנחנו עדיין צועדים במסלול המוגדר שלנו והדבר אכן משרת את המטרה.

זה נכון שלפעמים נצטרך לחשב מסלול מחדש ויכולות לצוץ בעיות, מכשולים ומחסומים שונים, אך כל עוד המטרה לנגד עינינו, כך נדע לאיזו נקודה עלינו לצעוד, למרות הקשיים שבדרך.

חדשות ועדכונים

1500 מטר של הצללה, וכל זה תוך שבוע התקנה בלבד.

מתחם אלון עין שמר, הנראה כמו שדרת רחובות המלאה בחנויות מעניינות, כעת בעל הצללה המאפשרת למבקרי המתחם להלך ב"רחובות" המתחם עם שטחי הצללה המנעימים את זמן השהות בהם.

צבעוניות ההצללה נבחרה לטעמו של הלקוח ומותאמת לצבעי המתחם.

לפרויקטים נוספים

סיפור הצלחה

"זוהי הפעם השנייה שחברת סידהארתא מספקת עבורנו אוהל קונסטרוקציה, וזוהי השנה ה-2 שאנחנו מקבלים ממנה שירות באדיבות רבה, עמידה בלוחות הזמנים, אם מבחינת זמני השילוח ואם מבחינת זמני ההתקנה במהירות ומקצועיות בו בזמן."

ג.פ. – מנהל מפעל

לסיפורים נוספים