ניוזלטר מס.19

דבר המנכ"ל

יש אנשים הרואים בשליטה כלי ובו הם יוכלו לשלוט באנשים כאילו היו חפצים ולהשתמש בהם ללא כל הגיון על מנת לספק את צרכיהם ולטפח את האגו שלהם.

"תסמונת השליטה" מתבקשת להיות דווקא בשגרת חייהם של מנהלים, אני גם חלק מהמעגל הזה.

בעיניי, שליטה אינה היכולת לגרום לאנשים לעשות בדיוק מה שאתה רוצה וזאת מעצם היותך בתפקיד בכיר, אלא שליטה זו היכולת לגרום לאדם שיושב לצידך להבין מדוע כדאי לו ללכת בדרך שאתה סולל ולרצות ללכת בה.

אם הייתי רודף שליטה, אני מאמין שלעולם לא הייתי מצליח להגיע עם הצוות העומד לצדי למקום בו אנחנו נמצאים כרגע, כי אדם שנשלט הוא אדם תחת דיכוי, אדם שתחת דיכוי לא יכול לתת מענה אמיתי ונכון, וכך לא יכולה להתנהל עבודת צוות בריאה, שהיא זו שלמעשה מובילה להצלחה.

בברכה,
אחיה עפגין
מייסד
חברת סידהארתא בע"מ

סידהארתא טיפ

-היזהרו מחיקויים-

לאחרונה אנו נתקלים ב"ספקים" שונים, שהם לא מהתחום, שמציעים אוהלי קבע ומבני קונסטרוקציה שמחירם זול במיוחד.
וזאת "בזכות" העובדה שהם מחפשים בחברות מסחר אלקטרוניות (עליבאבא, איביי וכו'…) ומוצאים ספקים שאין לסחורתם כל אבטחה, כי היא טובה ובטיחותית (שזו אגב פעולה שכל אחד מאיתנו יכול לעשות).

רכישה שכזו יכולה להיות מצוינת עבור פריטים שאינם מצריכים תקנים מחמירים ואינם מסכנים חיי אדם, אך כשמדובר במבנים שחייבים להיות יציבים ואמינים, חובה לדעת ולהכיר את היצרן וסוג הסחורה שלו.

מן הסתם העלויות יהיו בהתאם, וכך גם הבטיחות שלכם.

חדשות ועדכונים

עוד לקוח חוזר של סידהארתא…
בקניון סטריט מול ברמת ישי, נתבקשנו לייצר הצללה בהתאם לבקשת הלקוח.

התהליך היה מדהים אודות לשיתוף פעולה יוצא מן הכלל של הנהלת הקניון. תלינו 5 מפרשיות צל שנתלו לאורך אחד המעברים ובקרבת בית הקפה.

עבודות התלייה בוצעו בשעות הלילה בזמנים ספציפיים, בכדי לא להפריע לשעות הפעילות של המתחם, וכעת קיימת הצללה נוספת לבאי הקניון.

לפרויקטים נוספים

סיפור הצלחה

"התעורר צורך לעשות הצללה נרחבת יותר לטובת הלקוחות שמגיעים לקניון. החלטנו שסידהארתא יהיה הקבלן שיעבוד איתנו.

החל מהרגע הראשון, כלה בסיום התהליך רמת האמון, השירותיות, המוצר, ההבטחות שקוימו לאורך כל הדרך, ההבנה שאנחנו לא אנשי מקצוע ודיברו איתנו בגובה העיניים…

בקיץ, קרוב לודאי, ניקח אותם לעבודה נוספת, כי הם מסוג הספקים שאתה יכול להגיד שאתה שם את ראשך בין כפות ידיהם ואתה יודע שהוא יעשה את העבודה…

בהצלחה"

ענבל אברני,
מנהלת קניון "סטריט מול"
רמת ישי

לסיפורים נוספים