ניוזלטר מס.18

דבר המנכ"ל

לכל ילד יש חלום, ולכל מבוגר יש את החלום שלא הגשים…

עם השנים, ככל שגדלים החלום הופך לפנטזיה שאנו מבינים שלא תתגשם, אבל זה רק משום שויתרנו על החלום כבר ממזמן.

אני לא מנסה להתפלצף, זה ברור שלא כל חלום הוא הגיוני ובר השגה, אך יש בכוח המחשבה שלנו ליצור יש מאין, גם אם זה נשמע "רוחני" מדי.

חלומות מוגשמים ברגע ששוקדים להשיגם! ולא מאוחר לחלום חלומות ולהגשימם בכל גיל! הרעיון הוא לקבל החלטה שהחלום הופך למציאות, הדרך כבר תפולס בעצמה…

בברכה,
אחיה עפגין
מייסד
חברת סידהארתא בע"מ

סידהארתא טיפ

-תכנון אסטרטגי-

כשמדובר בהצלחה במכירות אין מקום למזל ומקריות. כאשר רוצים למנף את המכירות בחברה חשוב לדעת לבנות תוכנית אשר מבוססת על אסטרטגיה נכונה המושטטת על נתונים ודאיים, שעל פיהם נדע לבנות את התוכנית הטובה ביותר עבורנו על מנת להעלות את סיכויי ההצלחה שלנו.

תכנון אסטרטגי נראה כפרמידה; בקודקוד נמצאת המטרה העיקרית שלנו שאט אט עם הירידה לבסיס הפרמידה קיימים כל המהלכים שעלינו לבצע בכדי לקדם את המטרה שנמצאת למעלה.

התחילו בקודקוד, רדו למטה עם הצעדים המחייבים לפעולה, כשתחתיהם הצעדים הנוספים שמקדמים את העשייה ופעלו לפי התוכנית תמיד, כך תבטיחו לעצמכם התקדמות נכונה ויעילה לעבר המטרה שלכם.

חדשות ועדכונים

לקוח פנה אלינו על מנת שנספק לו פתרון עבור שוק איכרים שרצה להקים במתחם בצפון הארץ.

משום שהיה צורך במקום שישמש את באי המתחם לאורך כל ימות השנה, הוא הזדקק לאוהל קבע, אשר ישמש כהצללה בעונת הקיץ וכהגנה מפני הגשם והרוחות בחודשי החורף, כך ההתנהלות השוטפת במקום יכלה להמשיך ללא תלות בחסדי מזג האוויר.

בנוסף, פתחנו באוהל מספר כיווני כניסה, בכדי שזרימת המבקרים תהיה נוחה ויעילה יותר.

עוד פתרון נחמד ושימושי של אוהלי קבע.

לפרויקטים נוספים

סיפור הצלחה

"מהות החברה סידהארתא והקשר שלי איתה הוא בעצם סביב "הצלחה".

הצלחה- כמו שאני מגדיר אותה ובטח מולכם, היא להצליח לקחת רעיון ולגרום לו לצאת לפועל באמת, זה נשמע כמו משהו מאוד סטנדרטי וסביר, אבל רעיונות שומעים הרבה ורצים הרבה בהמון מסדרונות ובטח בפרויקטים גדולים כמו המכביה, ואתם תמיד לקחתם את זה צעד אחד קדימה וגרמתם לזה להפוך למציאות.

גם עם הדברים המורכבים ביותר שלא קשורים לעולמות שלכם ושלי, נתתם לי את הביטחון לצאת לפרויקטים אדירים מעבר לים, עם שאיפה להצלחה ומצוינות עד שפגשנו את הרעיון בארץ"

גליל יצחקי
יו"ר המכביה ה21

לסיפורים נוספים