ניוזלטר מס.12

דבר המנכ"ל

שבוע שעבר חזרתי מסין, לאחר פגישת עסקים נוספת. ובכל פעם שאני חוזר ארצה, אני מבין כמה העולם הזה מלא בכל כך הרבה מוסכמויות ומנהגים שונים, הנובעים בבסיסם משינויי תרבויות.

בעיניי, זה מרתק להתבונן מהצד בחברה שונה משלך ולהחשף לנימי תרבותה ולהבין למה אותה חברה מתנהלת בצורה זו או אחרת. זהו דבר שיכול ללמד אותנו רבות דווקא על עצמינו, וזאת רק באמצעות כלי ההתבוננות שאותו יש לכולנו. החוכמה היא לדעת להשתמש בו מדי פעם.

בברכה,
אחיה עפגין
מייסד
חברת סידהארתא בע"מ

סידהארתא טיפ

הניסיון כן קובע

מקצוען אמיתי, הנו אחד כזה שלמד מהניסיון ומטעויות שחווה ויודע להתייחס אליהן ולאמוד אותן בפעמים הבאות כאשר ואם יתקל בהן.

אך על מנת להיות מקצוען עליך קודם להתנסות, להשתפשף, להיכשל וללמוד מה נכון ומה לא נכון לעשות.

כאשר אתם רוצים לדעת אם נותן שירות ידע לפתור עבורכם בעיה, עליכם לדעת ולהכיר את כל הבעיות שהוא התמודד איתן ועל סמך נתונים אלה תוכלו להחליט אם לעבוד איתו או לא.

חדשות ועדכונים

הלקוח פנה אלינו בכדי שנמצא עבור הקניון שבבעלותו פתרון קירוי לחורף בגודל של כ1,000 מ"ר.

נתבקשנו שהקירוי יהיה נוח לפירוק והתקנה מדי שנה ושהקירוי לא יחסום את כניסת האור הטבעי.

עשינו מדידות חוזרות ונשנות בשיתוף עם בעלי מקצוע שונים בכדי שקונסטרוקציית הממברנה תשב בהתאמה מלאה עבור התוואי הא- סימטרי של השטח.

עבודות ההתקנה לא היו קלות ונאלצנו לעשות לא מעט תיקונים בשטח, אך הודות לצוות התקנה מסור שעבד לילות על גבי לילות התוצאה שהתקבלה מפעימה עד היום, את ליבו של כל מבקר בקניון.

לפרויקטים נוספים

סיפור הצלחה

"חיפשתי חברה שתספק עבור המתחם שלי 2 אוהלים לחודשי החורף שיתאימו לאופי ולתוואי השטח של 2 סוגי הפעילויות השונות הקיימות בו. אזור בו יש ריהוט לגינה ואזור בו מתקיימים אירועי בוטיק ייחודיים.

כבר בפגישה שהייתה עם אחיה ואורנית הבנתי שזו החברה שאעבוד איתה, נראה היה שהם מקצועיים מאוד ויוכלו לתת לי את הפתרון הטוב ביותר.
לאורך כל שלבי התכנון ועד רגע ההתקנה קיבלתי יחס אישי וסבלני מאורנית. ונערכו מספר בדיקות ותוכניות על מנת להגיע לרמת הייצור הגבוהה ביותר.
גם כשהיו תקלות, קיבלתי מענה מיידי ומסור."

בברכה,
שלום סיאני,
בעלים החצר האחורית

לסיפורים נוספים