מלון סטאי כנרת

האתגר

מלון "סטאי כנרת" פנה אלינו על מנת לבנות עבורו תוספת לחדר האוכל הקיים.

כידוע, זה אחד המלונות היוקרתיים ביותר בארץ, אשר מקדיש תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר ועל כן היינו חייבים להציע אוהל קונסטרוקציה בעל מראה ייצוגי ואסתטי אשר יספק את כל הצרכים בהתאם למלון יוקרה ולא יגרע מההווי הפסטורלי של המקום.

לאחר בדיקות שלנו עם הרשויות ובשל עניינים בירוקרטיים הפתרון היחיד שעמד על הפרק היה אוהל קונסטרוקציה.

התכנון

נבחר אוהל קונסטרוקציה דמוי פגודה במידות 12*12 מטר, שיתחבר למבנה חדר האוכל הקיים ע"י שרוול מעבר שימשיך את האוהל באופן טבעי ושימושי.

עבדנו בשיתוף פעולה מלא עם משרד אדריכלים גדול, אשר הלקוח השתמש בשירותיו- נתבקשנו לשמור על קו מאוד מסוים ברמה גבוהה לאורך כל הדרך. את מראה האוהל שיפרנו עם תוספות שונות: שלד האוהל נצבע בצבע שחור חסין אש, חיפוי האוהל קיבל מעטפת של קירות זכוכית מחוסמת, הכוללים דלתות הזזה ודלתות חירום לפי התקן, רצפה צפה העשויה מלוחות עץ ותושבות אלומיניום- אשר עוגנה לשלד המבנה. תוספת בד תלוי מהתקרה למראה רך ונקי וכו'…

לאורך כל השלבים היינו מחויבים לשמור על התייחסות רחבה וקבועה לתקנים, בטיחות ואסתטיקה ללא פשרות, תחת התנהלות שוטפת מול מספר גורמים- מנהל התפעול, האדריכל, אחראי הבטיחות, נציג הבעלים ועוד, אשר לכל אחד היו דרישות שונות.

הביצוע

האוהל נבנה על אדמה חשופה, ובכדי לעגן אותו כראוי שתלנו בעוד מועד ביסוסים ששימשו כמשקולות לרגלי האוהל. שיטת הבנייה של אוהל קונסטרוקציה סטנדרטי היא מעט אחרת משיטת בניית אוהל פגודה, ועל כן הצטרכנו למצוא את הדרך הנכונה ביותר להקים את האוהל.

בפרויקט מסוג זה, בו עובדים במקביל מספר ספקי משנה, חבשנו 2 כובעים- קבלן מפתח ומנהל פרויקטים. מלבד היותנו הגוף המבצע, היינו גם הגוף המפקח והממונה על כל אנשי המקצוע: תאורה, חשמל, מיזוג אוויר, רצפת פרקט וכו'… עם חלקם עבדנו במקביל.

לאורך כל הפרויקט, הקפדנו לשמור על נראות וגימור ברמה הכי גבוהה שאפשר, בכדי להבטיח שהאוהל יתאים למלון בסדר גודל כזה.

התוצאה

כשנותנים מכל הלב, מקבלים תוצאות שנכנסות לתוך הלב.

עם נראות נפלאה ורמת גימור גבוהה ביותר, אוהל הפגודה שלנו זכה לשבחים רבים מכל גורם אפשרי. אין דבר יותר מספק מאשר לדעת כי הצלחת להגיע לשילוב מאוזן ונכון בין העולם האסתטי לבין העולם הפרקטי.

פרויקט זה שימש עבורנו מקפצה עצומה, ופתח בפנינו ערוצים נוספים ומגוונים, עם עוד לקוח מרוצה שתווינו איתו דרך לפרויקטים נוספים ומאתגרים.

לפגישת היכרות ללא התחייבות