מבנה מתיחה, הינו מבנה רב תכליתי המשמש כוריאציה טכנולוגית מתקדמת של קירוי, אשר יכול להיבנות בצורות שונות ומעניינות. בשל גמישותו העיצובית ועמידותו הגבוהה בתנאי מזג אויר קיצוניים, ניתן להתאימו לכל מטרה, כשמדובר בפתרון לקירוי.

המודולריות של מבני מתיחה משמשת באופן טבעי את חובבי העיצוב והאסתטיקה, אך לא רק, מבנה מתיחה הוא פתרון מושלם לשטחים אסימטריים אשר מחפשים סגנון קירוי חדשני ומהפנט.

את כיסוי מבני מתיחה אפשר לייצר מסוגים שונים של פולימרים אשר חלקם אטומים לאור וחלקם מאפשרים מעבר של עד 40% מקרני השמש ובכך ניתן לקבל קירוי לעונת החורף שבמקביל שומר על חדירת אור טבעי לחלל ומפחית את השימוש בחשמל.

ניתן לתכנן את המבנה באופן כזה שהשימוש בקונסטרוקציה ובברזל יהיה מינימאלי וייצור הרגשה של חלל פתוח ונושם. צמצום גודל הקונסטרוקציה וכמות הברזל גם הופך את תג המחיר של מבנה מתיחה לאטרקטיבי ביחס לחלופות הקיימות בשוק הבניה.

אז כשאתם מתכננים את המבנה הבא שלכם, מחפשים פתרון לקירוי הבריכה, רוצים לקרות שטח פעילות פתוח או שפשוט בא לכם תוספת מרעננת שתשאיר את כולם פעורי פה, תחשבו מבנה מתיחה.

מבני מתיחה – שימושים עיקריים:

  • קירוי מרכזי קניות
  • קירוי לבריכות שחייה
  • קירוי שטחי פעילות בפארקים ציבוריים
  • קירוי יציעים במגרשי ספורט
    ועוד…

סידהארתא – עיצוב, תכנון והקמה של מבני מתיחה מעוצבים

סידהארתא מתמחה בעיצוב, תכנון והקמה של מבני מתיחה בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. אנו עושים שימוש ממיטב החומרים על מנת ליצור מבנה מתיחה מעוצב באיכות הגבוהה ביותר. מגוון הטכנולוגיות בהן אנו משתמשים מאפשרות לנו ליצור מבני מתיחה מעוצבים, עמידים ופונקציונליים. מבני המתיחה שלנו מתוכננים בקפידה רבה ונותנים פתרון מקסימלי עבור נראות אסתטית ופונקציונליות ברמה גבוהה.

פרויקטים נבחרים | טכנולוגיות

לפגישת היכרות ללא התחייבות