חתונה בחורף היא חוויה מסוג אחר. בעוד שנדמה שרבים מעדיפים לחגוג את האירוע החשוב הזה דווקא בקיץ, ישנם כאלה (ולא מעטים) הבוחרים לחגוג את החתונה בחורף ולו כדי ליהנות מהקסם הכול כך מיוחד שיש לעונה הזו להציע. ישנם לא מעט אולמות אירועים, שבהם ניתן לערוך חתונה חורפית וקצת אחרת, חתונה שמשלבת אטרקציות שונות ובעיקר הרבה מאד התרגשות ושמחה.

אז, למה דווקא בחורף

נכון, לחתונה בקיץ יש לא מעט יתרונות. האוויר הפתוח, האפשרות לערוך את החופה תחת כיפת השמיים ובכלל, מזג האוויר הנעים שפחות מגביל ומסרבל, כל אלה הופכים את הקיץ לעונה ה"חמה", כזו שנערכות בה לא מעט חתונות. אולם, גם לחורף יש יתרונות רבים, ההופכים אותו לעונה נפלאה לערוך בה כל אירוע, ובמיוחד – חתונה. אחד היתרונות הבולטים של החורף הוא האווירה המיוחדת שבו. הגשם שכמעט ואיננו פוסק לרגע, הריח הטרי שבאוויר, השמיים האפורים והקרירות הזו שקשה להתעלם ממנה, כל אלה הם חלק מאווירה רומנטית נפלאה, אווירה מושלמת לאירוע כל כך חשוב כמו חתונה.

לצד האווירה הזו, בל נשכח גם את העלויות. מכיוון שישנם רבים המעדיפים לערוך את החתונה שלהם בקיץ והביקוש לאולמות ולגני האירועים בתקופה זו הוא רב מאד, בחורף, מי שמחפש אולמות אירועים כדי לערוך בהם את החתונה שלו, יגלה שהעלויות עבור האירוע נמוכות יותר, בהשוואה לקיץ. הדבר נכון גם לגבי ספקי השירות השונים, הקשורים אף הם לחתונה. הצלם, הדי-ג'יי, המאפרת וגם חברת הקייטרינג, כל אלה מציעים מחירים אטרקטיביים יותר בחורף פעמים רבות, מה שמוזיל את העלות הכללית באופן משמעותי.

אוהל לאירועיםתכנון מושלם לאירוע מושלם

תכנון חתונה בחורף מביא אתו לא מעט אתגרים. בעוד שבקיץ למשל אפשר לערוך את קבלת הפנים בחוץ, בחורף הדבר איננו אפשרי לרוב. ולכן, כדאי לחפש אולם מסוגנן יותר, אולם שמציע כניסה מיוחדת ומושקעת שבה אפשר לקבל את האורחים וממנה להמשיך לאירוע עצמו. בנוסף, יש לבדוק גם את דרכי הגישה לאולם שבו שוקלים לערוך את האירוע. חשוב שיהיה שביל מסודר ולא בוצי, כזה שיאפשר לאורחים להגיע בבטחה מרכבם אל האולם עצמו. בנוסף, יש להתייחס גם אל המנות שתוגשנה במהלך האירוע. מכיוון שמדובר באירוע חורפי, כדאי לשלב מנות מחממות, כמו מרקים למיניהם או סלטים חמים.

חשוב גם לוודא שהאולם מחומם אך מאוורר מספיק. בכל מקרה, מומלץ להתחיל את תכנון החתונה, וגם כשמדובר בחתונה בחורף, כמה חודשים מראש ולו כדי ליהנות מאירוע בלתי נשכח הכולל את כל האטרקציות ואת כל ספקי השירות, שבהם מעוניינים להיעזר.

לסיכום

חתונה בחורף באולם אירועים מסוגנן ומושקע יכולה להיות חוויה מופלאה ובתנאי שמתכננים אותה נכון. ריח הגשם, הצבע המיוחד שבשמיים ובכלל, האווירה החורפית הקסומה, כל אלה ועוד יכולים להפוך את האירוע לרומנטי ומרגש הרבה יותר.

נכתב באדיבות: סידהארתא