החצר האחורית

האתגר

“החצר האחורית” הנו מתחם משולב ובו מוצעים אירועי בוטיק ייחודיים לצד מתחם של ריהוט לגן.
הלקוח, שלום, אדם עם אסתטיקה מעוררת השראה, משיכה לפרטים הקטנים ואהבה להתחדשות מתמדת.
המתחם הוא תחת כיפת השמיים עם תחושה זורמת ומאוד נעימה כשנכנסים פנימה, וכל הפרטים משתלבים לידי חוויה אחת. כל אלה חייבו אותנו לתכנן ולעצב יד ביד עם שלום מתחם שעבודתו תתאפשר לאורך כל ימות השנה, וזאת מבלי לפגום בנראות המתחם.
מדובר ב-2 אוהלים נפרדים שבכל אחד מהם היו דגשים אחרים.

התכנון

במתחם הריהוט לגן, המפלסיות הייתה נוחה והיינו צריכים לעשות התאמות של מפתחי העמודים לרוחבם השונה של המעברים מהמתחם והחוצה לו, חצי אוהל עוצב עם קירות אטומים וחציו השני עם חיתוכים מעניינים שמשמשים כמעברי אור לאוהל בצורה לא קונבנציונלית.
מתחם אירועי הבוטיק היה יותר מורכב, בשל המפלסיות המשתנה והאלמנטים בשטח שאליהם היינו צריכים להתאים את האוהל. ערכנו מספר מדידות רב בכדי שהאוהל יצא בדיוק לפי המידות וההתאמות הרלוונטיות בשטח.
חשוב היה לשמור על נראות אסתטית ויפה של המתחם ולא לגרוע מההשקעה של הלקוח במקום. לכן, בשיתוף פעולה איתו תיכננו ששתי הקירות המקבילים יהיו שקופים בכדי שיהוו כניסה של אור מצדי האוהל ועל מנת שההתניידות לאורך המתחם ומחוצה לאוהל תהיה זורמת ונעימה לא פחות מהנראות הכללית של הגן ללא האוהל.

הביצוע

האוהל הגיע בתקופה הלחוצה של החגים, בו מתחם האירועים גדוש באירועים והחורף מראה את סימניו. היינו צריכים לפעול במהירות אך ביסודיות ולסיים עם התקנת האוהלים בצורה הטובה ביותר על מנת שהעסקים ימשיכו כרגיל במתחם ולא נעכב את הלקוח.
דרכי ההגעה לחצר האחורית אינם קלים לכלי הובלה גדולים ולכן היינו צריכים להתמודד עם קשיים בפריקת האוהל. בנוסף, במהלך שלבי ההתקנה ביצענו התאמות של גבהי האוהל במתחם האירועים בכדי שנראות האוהל תהיה ברמת גימור גבוהה.

התוצאה

לאחר מספר שבועות לא מבוטל של גימורים שונים בכדי שהאוהל יצא לשביעות רצונו של הלקוח ועם נראות לא פחותה ממדהימה, אנו גאים לומר כי החשש שהאוהל יגרע מיופי מתחם האירועים יתגלה כלא רלוונטי ואף הוסיף עד מאוד לאווירה הנהדרת במתחם.
במתחם הריהוט גן, התוצאה גם כן הייתה מדהימה ופתחי האור שיצרנו משתלבים יפה מאוד עם המתחם ומבדלים את האוהל מאוד מאוהלי קונסטרוקציה אחרים, בשל תחושת הקלילות שמורגשת עם חדירת האור פנימה בצורה שונה וצבע השמנת שהלקוח בחר שנותן תחושת חמימות למקום.

לפגישת היכרות ללא התחייבות