גן אירועים – עין חמד

האתגר

זוהי הפעימה השלישית שהלקוח משתמש בשירותנו ומזמין אוהל קונסטרוקציה למתחם האירועים שלו.
גן האירועים עין חמד, הנו גן אירועים השוכן בפאתי העיר ירושלים. המתחם כולו הנו מתחם סגור על ידי אוהלי הקונסטרוקציה שהתקנו עבורו. האוהלים כולם בעלי קירות שקופים, דרכם ניתן לראות את ההשקעה בגן והצמחייה הדשנה המקיפה אותו.
הפעם הזו- היינו צריכים לחבר לאחד האוהלים הקיימים אוהל נוסף, כאשר באוהל זה היה שינוי דרסטי במידות ובאלמנטים העומדים בגן. בנוסף, הלקוח רצה כמה קירות עשויים מזכוכית.

התכנון

התבצעו מדידות על ידי מודד מוסמך, בשל העצמים הרבים באזור והמפלסיות הקשה של המקום. התכנון היה צריך להיות מותאם לאוהל הקיים בשטח, אם בגבהים, בחיבורים בין האוהלים, ואם בנראות הכללית- בכדי שתוספת האוהל לא תורגש כנטע זר באווירה הכוללת שהגן יוצר. הגג עוצב בשיפוע לא מחודד כמו בקודם לו.

הביצוע

האוהל הותקן בחול המועד סוכות, בו יש אתנחתא מאירועים, עם צוות הקמה מוסמך ומיומן האוהל הוקם במהירות וללא כל תקלות ועיכובים קיצוניים בשטח. והלקוח יכול היה לקיים את האירועים שתוכננו להיות בפזורה גדולה בשטח האוהל החדש.

התוצאה

נראות כללית של גן אירועים שלם ובו האוהל המוצג משמש כמונומנט שלם ומרהיב, המשתלב נהדר עם התאורה, הצמחייה והאווירה הכללית. וכמובן הכי חשוב, אין זה מורגש כי האוהלים העומדים הותקנו במרווחי זמן שונים.

לפגישת היכרות ללא התחייבות