מסיבות חברה ניתן לערוך לא רק באולם סגור. מסיבה כזאת תהיה בדרך כלל אירוע שגרתי וחסר מעוף. אם רוצים לארגן משהו קצת שונה, משהו שנראה אחרת ומשרה אווירה אחרת, אין קל מזה. כל מה שצריך לעשות הוא לארגן מסיבת חברה בטבע. נשמע מסובך? לאו דווקא. אין צורך לערוך את המסיבה תחת כיפת השמיים בסגנון מסיבות ילדי הפרחים משנות השישים. אפשר בקלות לשכור אוהלים וליהנות מהטוב שבכל העולמות – גם טבע ונוף מסביב וגם אווירה אמיתית של מסיבה, בתנאים נעימים במיוחד.

הצללה באמצעות אוהל קונסטרוקציה

אוהלים ומספר המשתתפים

רוצים לבחור כהלכה אוהלים לקראת המסיבה? כדאי לזכור שיש הרבה מאוד סוגים של אוהלים והרבה מאוד סגנונות לבחירה. שאלה חשובה שצריך לתת עליה את הדעת היא מהו מספר המשתתפים. יש מסיבות חברה בטבע שנועדו לצוות עובדים קטן למדי, עשרות עובדים ולא יותר. לעומת זאת, יש מסיבות שבהן מספר המשתתפים יהיה הרבה יותר גדול. פי שניים, פי שלושה, אפילו פי עשרה ויותר מכך. ניתן למצוא אוהלים שיתאימו למסיבה ובה חמישים משתתפים. אפשר למצוא אוהלים למסיבה ובה מאה וגם מאתיים משתתפים. יש אפילו אוהלי ענק שבהם אפשר לבחור כאשר מדובר באירוע המוני עוד יותר.

מפרשי הצללה

אוהלים פתוחים ואוהלים סגורים

על מה עוד כדאי לתת את הדעת כאשר רוצים לבחור את האוהל או האוהלים המתאימים? למשל, מהי העונה שבה מסיבת החברה בטבע מתקיימת. האם זהו אירוע שמתקיים בעונת הקיץ? ואולי מדובר בעונת האביב או אפילו הסתיו? למעשה, יש גם אוהלים אטומים לגשם, שיכולים ללא קושי להתאים לאירועים מיוחדים שנערכים בעונת החורף. יש בנמצא אוהלי קונסטרוקציה סגורים, שנותנים הרגשה שנמצאים בתוך אולם ממש.

יש בנמצא אוהלים פתוחים, ששומרים מפני השמש, מעניקים צל נעים אבל מניחים לבריזה להיכנס פנימה. אם מקיימים מסיבה בחוף הים, למשל, אין ספק שכדאי שהאוהל יהיה פתוח. את סוג האוהל, אם כן, כדאי להתאים למיקום המדויק שבו נערכת המסיבה, לעונת השנה וכן למזג האוויר הצפוי.

אוהל שנותן אווירה

בשל העובדה שיש הרבה מאוד סגנונות של אוהלים, ניתן בהחלט לבחור באוהל לפי סוג האווירה שבה חפצים. אוהל יכול להיות למשל בסגנון של מעין אוהל קרקס. יש בנמצא גם אוהלים המזכירים אוהלים בדואיים קלאסיים. יש אוהלים שמענקיים מעין אווירה של סוכה או בוסתן ויש גם אוהלים שמזכירים באופיים מבנה מסיבי יותר.

אוהלי קונסטרוקציה לאירועים

איזו אווירה תרצו במסיבה שלכם? לכל אווירה יש אוהל מתאים

ולא פחות חשוב – ציוד נלווה שכדאי להתאים לו. אפשר לשלב באוהל שולחנות נמוכים, כריות או שטיחים; ניתן לדאוג לתאורה מרשימה או להסתפק בתאורה מלאכותית מינימלית ולתת לאור טבעי לעשות את שלו; ניתן להזמין כסאות מתקפלים ושולחנות ארוכים או כורסאות. כמו כן, ניתן להזמין גנרטורים שיספקו חשמל לאמצעי הגברה ולהשמיע מוזיקה לריקודים.