קרלסברג

האתגר

חברת קרלסברג מקבוצת קוקה קולה פנתה אלינו על מנת לתכנן אוהל קבע חכם של 500 מ"ר, המתאים לצרכיהם, והיו צרכים רבים. מידות מותאמות אישית, גובה צד של 5 מטר וכניסה נקייה למעבר מלגזות ללא חסימה בכל היקף המבנה לאורכו ורוחבו, בידוד הגג על מנת שלא יווצר עיבוי, מנגנון פתיחה מהירה לקירות האוהל, על מנת שעובדי החברה לא יצטרכו לטפס לגובה של 5 מטר בכדי לסגור את קירות המבנה. חלונות עם רשת אשר יאפשרו כניסת אוויר למבנה ובו בזמן ימנעו חדירת מזיקים לאוהל וחלוקה פנימית ומשתנה של האוהל. בנוסף, כיאה למפעל שמכבד את עצמו נדרשנו לנקוט באמצעי בטיחות גבוהים מאוד.

התכנון

אנו בסידהארתא אוהבים אתגרים וביחד עם שותפינו העסקיים- חברת הענק "COSCO" פתרנו את הצרכים. לכניסה נקייה מכל המפתחים הוספנו קורות חיזוק בצמוד לקורת הגג, בידוד הגג נוצר משכבת מולטיפויל מבודד התפורה בין 2 יריעות PVC (פתרון ראשון מסוגו בעולם). תכננו ויצרנו מנגנון פתיחה מהירה המורכב מגלגלות וחבלים ויצרנו גמלון נוסף הניתן להזזה בקלות בין מפתחי האוהל. בנוסף, כהרגלנו בקודש, כל התהליך יתרחש בליווי הדמיה מדויקת המותאמת לתנאי השטח.

הביצוע

הביצוע באוהל קבע חכם הנו פשוט מאוד למי "שטרח בערב שבת.." כמו כל אוהל שלנו, האוהל עבר בקרת איכות במפעל ולאחר שטופלו כל הליקויים, האוהל נשלח ארצה. הבנייה לקחה יומיים ועמדה בתקני הבטיחות והאיכות המחמירים של קרלסברג. קשיי הביצוע והתכנון אתגרו אותנו לאורך כל הדרך ובזכות שיתוף פעולה מצוין עם הלקוח הגענו לתוצאות הרצויות.

התוצאה

לקוח מרוצה מהווה את הסיפוק הגדול ביותר עבורנו. טלפון של חברת קוקה קולה שבוע לאחר מכן להזמנת אוהל נוסף מהווה את האסמכתא הטובה ביותר לכך שהלקוח היה מרוצה במאת האחוזים. לכבוד לנו היה לבצע את הפרוייקט הנ"ל . ואנו מודים לשותפינו מקרלסברג על שעזרו לנו לפתח ולהתפתח ולהישאר המובילים בישראל בתחום התכנון לפי צורך של אוהלי קבע חכמים בישראל .

לפגישת היכרות ללא התחייבות