אוהלי קונסטרוקציה

מחפשים אחר פתרונות קירוי והצללה מתקדמים?
רוצים להבטיח לעצמכם מוצר איכותי ומרשים ביופיו המשמש להצללה וקירוי בעת ובעונה אחת?
זה הזמן לעבור לאוהלי קונסטרוקציה חכמים

מה זה אוהל קונסטרוקציה?

אוהלי קונסטרוקציה חכמים הם למעשה הגדרה כללית למגוון רחב של מוצרי איכות הנבנים בשיטת בניה קלה ומשמשים כפתרון יעיל ואפקטיבי עבור חיפוי, קירוי והצללה של שטחים פתוחים לכל צורך ולכל מטרה.

אוהל קונסטרוקציה חכם יכול להיות מותאם למגוון רחב של מטרות שונות כגון:

יש לציין שחברת סידהארתא לא מתעסקת בהשכרת אוהלים לפגישת היכרות ללא התחייבות

מאיזה חומרים מיוצרים אוהלי קונסטרוקציה?

אוהלי קונסטרוקציה חכמים מותאמים באופן המדויק והפונקציונאלי ביותר למטרת הקירוי וההצללה כאשר מהנדס קונסטרוקציה מוסמך, מקצועי ומנוסה מלווה את כל הליכי התכנון וההקמה של המבנה המיועד.
את שלד האוהל ניתן כיום לייצר באמצעות קונסטרוקציית אלומיניום, או קונסטרוקציית מתכת אחרת המתאימה לדרישות והתקנים וזאת בהתאם לצרכי הפרויקט ותנאי השטח השונים.

אוהל קונסטרוקציה מיוצר כיום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המחושבת על כל היבטי התכנון וההקמה, החל משלב תכנון קונסטרוקציה ועד לשלבי בחירת חומרי הגלם המיועדים לצרכי חיפוי השלד. בכל אחד משלבי התכנון וההקמה תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות חיפוי המותאמים לצורך הניצב בפניכם.

פתרונות אלו עומדים בכל תקני הבניה הנדרשים והם משלבים בתוכם בין היתר: פתרונות בכל הנוגע לתכנון מרכיבי השלד, חיפוי השלד והתעסקות השוטפת עם האוהל, פתרונות מעשיים בכל הנוגע לבידוד המבנה, פתרונות בכל הנוגע לתמיכות האוהל, פתחים באוהל, פתרונות בכל הנוגע לביסוס המבנה לקרקע ועוד מגוון רחב של פתרונות עיצוב ותכנון המאפשרים לכם ליהנות מהמבנה הקונסטרוקטיבי המותאם ביותר לצרכים שלכם.

שלב התכנון של אוהל קונסטרוקציה

איכות, בטיחות, ואסתטיקה – מרכיבי התכנון של אוהל קונסטרוקציה

על מנת להבטיח לעצמכם אוהל קונסטרוקציה חכם ומתקדם המעניק לכם מענה מושלם לצרכי החיפוי, הקירוי או הצללת השטח המיועד, אנו ממליצים לכם להסתייע באנשי תכנון קונסטרוקציות מקצועיים המלווים את הפרויקט מראשיתו ועד סופו. אנשי מקצוע אלו ממקדים את הליכי התכנון לארבעה מרכיבי תכנון עיקריים: איכות חומרי הגלם מהם מיוצרת שלדת הקונסטרוקציה, היבטי הבטיחות הנדרשים בהתאם לתקני בניה קלה ותנאי השטח, ההיבט האסתטי של המבנה המיועד והתאמתו הפונקציונלית לצרכיכם והבטחת עמידות האוהל לאורך שנים.

ארבעת מרכיבי התכנון הנ”ל, יבטיחו לכם מבנה תקני ומרשים ביופיו העומד בכל התקנים הנדרשים לתכנון מבני קבע במסגרת שיטת הבניה הקלה. כמו כן, התייעצות מוקדמת עם אנשי תכנון מוסמכים ומקצועיים תאפשר לכם לבחון את צרכי המבנה בהתאם לכל אחד ממרכיבי התכנון העיקריים המופיעים לעיל.

הקמת אוהלי קונסטרוקציה בהתאמה אישית

סידהארתא מתמחה בתכנון אוהלי קונסטרוקציה המיועדים לכל מטרה אשר יכולה להחליף את הבנייה הקונסטרוקטיבית. אוהלים אלו מגיעים במגוון רחב של גדלים ועיצובים שונים.

אנו מתאימים את האוהלים שלנו על פי דרישת הלקוח ובהתאם לתנאי השטח הקיימים. אוהל קונסטרוקציה הוא אוהל עמיד המסוגל לעמוד בכל תנאי מזג אוויר כמו רוחות חזקות, סופות, גשמים עזים, שמש וכו’…
אוהלי קונסטרוקציה מהווים תחליף אידיאלי למבני אחסון שונים, אירועים ומגוון רחב של שימושים. ניתן להקים אוהלי קונסטרוקציה בשטחי קרקע שונים ועוד.

גלריית תמונות של אוהלי קונסטרוקציה חכמים

אוהל קונסטרוקציה

למבנה תעשייה

אוהל קונסטרוקציה

למתחם אירועים

אוהל קונסטרוקציה

למתחם אירועים

אוהל קונסטרוקציה

למגוון תחומים

אוהל קונסטרוקציה

לאירועים

אוהל קונסטרוקציה

למפעל תעשייה

אוהל קונסטרוקציה

לאולם אירועים

אוהל קונסטרוקציה

לאירועים

אוהל קונסטרוקציה

למפעלים

אוהל קונסטרוקציה

למפעלים תעשייתיים

אוהל קונסטרוקציה

לגן אירועים

אוהל קונסטרוקציה

לאחסניה

אוהל קונסטרוקציה

לאולם אירועים

אוהל קונסטרוקציה

לאחסנת מוצרי תעשייה

אוהל קונסטרוקציה

לגן אירועים

אוהל קונסטרוקציה

למפעל

אוהל קונסטרוקציה

לאחסנה

אוהל קונסטרוקציה

לצימר

אוהל קונסטרוקציה

למטרת מבנה תעשייה

אוהל קונסטרוקציה

למסעדות

יש לציין שחברת סידהארתא לא מתעסקת בהשכרת אוהלים

לפגישת היכרות ללא התחייבות