עסקים רבים נזקקים לפתרון קירוי או סגירת חורף, שיגן על הציוד ויאפשר את המשך התקין של תפקוד העסק. אוהלי חורף הם אוהלים שונים מהותית מאוהלי קיץ ועל כן בימי החורף עסקים ומפעלי תעשייה דורשים פתרונות קירוי שונים ויצירתיים. פתרונות אשר לא רק יגנו על הציוד מקרני השמש אלא גם יחסמו חלחול מים אל תוך החלל ואף יאפשרו את חימום המקום, מבלי שהקור מבחוץ יחדור אל פנים החלל. אוהלים לחורף יכולים להיות רבים ומגוונים והם יכולים מצד אחד להגן על אנשים שיושבים בתוכו ומצד שני יכול האוהל להגן על הציוד אותו בחרתם לאחסן.

אוהלי חורף

איך מבצעים סגירת חורף לעסקים

סגירת חורף לעסקים יכולה להתבצע במספר שיטות, חלקן טובות אחרות טובות יותר אך כך או אחרת, הבחירה בסוג הסגירה צריכה להתבצע בהתאם לשני קריטריונים, האחד הוא היכולת הכלכלית אותה אם מקצים למטרה ואילו הקריטריון השני הוא הצורך במיגון ועל מי או מה הוא מגן. אם מדובר במסעדה הרי שנכון יהיה לבצע סגירה באמצעות חלונות הזזה מודולריים אותם מסירים בסיום החורף.

חלונות שקופים אלו, לא רק שאינם הורסים את העיצוב במסעדה או בית הקפה, אלא להיפך, סגירת חורף לעסקים מאפשרת להוסיף אווירה חורפית נעימה, בעוד טיפות הגשם זולגות על החלון השקוף. עוד ניתן לסגור את המקום באמצעות אוהל חורף – חלקו אטום וחלקו שקוף – דמוי חלונות, כך שההוצאה תהיה זולה יותר.

הקמת אוהלי חורף היא אינה פשוטה ויש להיערך לכך בהתאם, דהיינו חשוב לבחון את גודל האוהל הרצוי, את סוג החיפוי הטוב ביותר, לקחת מידות רצויות ולהתחשב בחריגות שאין לעבור עליהם. עוד נקודה חשובה למחשבה היא ההקמה עצמה, חשוב לבחור בחברה המתמחה בתחום אוהלי חורף ובתחום סגירת חורף לעסקים.

אוהלי חורף וסגירת חורף לעסקים

אחת הדילמות היא האם נכון לרכוש אוהל חורף או שמא מספיק לשכור אוהל גדול המתאים למידות שונות. אוהלי חורף מצריכים מכם להבין כיצד בונים ומפרקים אותם בעת בה תזדקקו להם. אוהלי חורף למכירה אומנם יסייעו לכם בכל רגע נתון, אך יהיה עליכם ללמוד ולתפעל אותו וכל עוד תרכשו את האוהל מחברה מובילה בתחומה, הרי שיהיה מי שיתדרך אתכם במעמד הקנייה, תוך הנחה שגם אם יצוצו שאלות בהמשך הדרך יהיה מי שיספק לכם את המידע המתבקש.

הדילמה בין רכישה להשכרה מהותה בעלות. עליכם לחשב את העלות החודשית לשכירת האוהל, אל מול עלות האוהל שיישאר אצלכם באופן קבוע ובכך לקבל החלטה, אך אם הדילמה אינה רק כלכלית, כדאי שתיקחו בחשבון פרמטרים נוספים וביניהם: האם יש לכם מקום לאחסון את האוהל בתקופה בה אתם לא משתמשים בו, האם אתם מסוגלים להתקין ולפרק או בעצמכם או שתזדקקו לסיוע ועוד שאלות שמוטב לשאול טרם רכישה או התקנה.

לפרטים נוספים ללא התחייבות

כתבות נוספות