עסקים רבים נזקקים לפתרונות קירוי או סגירות חורף שיגנו על הציוד והסחורה שברשותם במהלך עונת הגשמים, דבר שיאפשר לעסק המשך עבודה תקינה. עבור עסקים ומפעלי תעשייה אוהלי חורף הם מצרך קריטי, משום שנזקי החורף יכולים להרוס ולהשחית סחורה בשווי אלפי ואף מיליוני שקלים. אותם בעלי עסקים ומפעלים יכולים לפתור בעיה זו בדרך פשוטה ולא יקרה. פתרונות אשר לא רק יגנו על הציוד מנזקי החורף, אלא גם מקרני השמש.

לאוהלי חורף שימושים רבים; הגנה על הציוד והסחורה, מוקד התקהלות והתכנסות עבור העובדים המשרת אותם באופנים שונים, נקודת ריכוז ואיסוף בין מחלקתית ועוד..

אוהל חורף קבוע

יש לציין שחברת סידהארתא לא מתעסקת בהשכרת אוהלים לפגישת היכרות ללא התחייבות

הפתרונות השונים לסגירות חורף

קירוי- ניתן לקרות אזור בו מתקיימת פעילות, אך חשוב לקחת בחשבון שעם רדת הגשם ומשב הרוחות, הגשמים יכולים להיכנס אל תוך האזור המקורה, לכן צריך לוודא שאכן הקירוי מספק את המשתמש עבור המטרה לשמה הוא נבנה. בנוסף, צריך גם לדעת לבחור את סוג הקירוי בצורה נכונה.

אוהלי חורף

עם ההתפתחות הטכנולוגית בעולם הבניה התרמית ואוהלי החורף בפרט, ניתן להתאים לכל כיס מבנה לכל דבר ועניין. אוהלי החורף הנם מבנים העשויים לרוב מקונסטרוקציית אלומיניום, בעלי חיפויים שונים המשמשים למטרות שונות. בעזרת אוהלי החורף ניתן לאטום את האזור הרצוי ובזכות פיתוחים נוספים שלנו, ניתן אף ליצור אוהל חורף בעל איכויות גבוהות יותר שמותאמות אף יותר לצורכי הלקוח.

כשמעוניינים לרכוש אוהלי חורף, חשוב להיערך בהתאם לפחות מספר חודשים, זאת כדי להתאים את האוהל בצורה האופטימלית ביותר לצרכים שלכם וכדי שהאוהל יותקן עוד לפני שהחורף מגיע.

אחד היתרונות הבולטים באוהלי חורף הוא שלהבדיל ממבנים קונבנציונליים שעומדים ולא ניתן להזיזם, אוהלי החורף, (הודות לאופיים המודולרי), ניתנים לשינוע וגם קירותיהם ניתנים לפירוק, משמע שניתן בימי הקיץ החמים להוריד את דפנות האוהל להשאיר את הקירוי בכדי שישמש להצללה עבוד הסחורה והעובדים, כך שמתקבל יתרון לאוהלי החורף גם בחורף

רוצים לשמוע על הפיתוחים שלנו? התקשרו עוד היום 073-7587000

יש לציין שחברת סידהארתא לא מתעסקת בהשכרת אוהלים

לפגישת היכרות ללא התחייבות