אוהלים מתנפחים הינם מבנים קלים העשויים מחומר פולימרי, הפולימר השכיח ביותר באוהלים מתנפחים הנו ה-PVC. אוהלים מתנפחים, כשמם כן הם- אוהלים אשר הופכים להיות מבנה תלת מימדי ע”י ניפוח של שלהם. עם החדרת אוויר ע”י מפוח ליריעות הPVC המחוברות נוצר האוהל. וזה מקבל את צורתו וזקיפותו והופך למבנה ממשי, ממצב פרוש ושטוח כמעט.

ישנם אוהלים מתנפחים שיריעותיהם מחוברות זו לזו ע”י הלחמה של היריעות וישנם אוהלים שחיבור היריעות מתבצע ע”י תפירה. היריעות התפורות מצריכות מפוח מחובר לאורך כל זמן זקיפותו של האוהל, היריעות המולחמות לא.
אוהלים מתנפחים במצבם הפרוש (הלא מנופח) מהווים כעשירית מגודלו של האוהל כאשר הוא מנופח. דבר המאפשר אחסנה מאוד נוחה של האוהל.

לפגישת היכרות ללא התחייבות

ניפוח האוהל לוקח כמחצית השעה (תלוי גודל האוהל וכוח המפוח) שזהו פרמטר מכריע מאוד ברגע שצריכים להעמיד מבנה במהירות הבזק, דבר הנותן יתרון משמעותי בהחזקת אוהל מסוג זה- אם זה למקרי חירום, אירועים קבועים וניידים וכד’ בהם צריכים להעמיד מבנה תוך זמן קצר

מבין כל האוהלים הקלים, האוהלים המתנפחים הנם הפשוטים והנוחים ביותר להקמה- כמעט ואינם מצריכים כוח אדם, פעולת ההקמה היחידה היא לפרוש את האוהל, לחבר אליו את המפוח ולהפעילו, שאר העבודה מתבצעת ע”י המפוח.

עוד אחד ממאפייניו הבולטים של אוהלים אלה הנה האפשרות המודולרית שלו- ניתן לתכנן אוהל מתנפח בכל צורה, גודל וצבע. בנוסף, אוהלים מתנפחים ניתנים למיתוג דבר שמשמש כמצע פרסומי של החברה והעלאת הנוכחות של האטרקציה במקום בו יש תפוסה רחבה של מתחרים, אם בצורתו המיוחדת או במיתוג על גבי האוהל.

כשמדובר באוהל מתנפח כמעט הכל אפשרי,
אנו בסידהארתא מומחים לאוהלים מתנפחים, וניתן לעצב עבורכם כל אוהל מתנפח שישמש אתכם, מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

לצפייה בטכנולוגיות | פרויקטים נבחרים

לפגישת היכרות ללא התחייבות