כששומעים את המילה אוהלים, אוטומטית עולה קונוטציה של אוהלים ארעיים למטרות קמפינג ושטח, אוהלי מחנאות וטיולים בטבע, או אוהלי ענק במאהלים לאירוח.

אצלנו בסידהארתא הקונוטציה שונה לחלוטין !

עבורנו אוהל משמעו שם חיבה למבנה קונסטרוקציה קבוע בגדלים משתנים המשמש לאינספור פתרונות. עם התקדמות הטכנולוגיה והחידושים שלנו אנחנו יכולים לספק לקהל לקוחותינו אוהלים למכירה בהתאמה אישית המותאמת ככפפה ליד בהתאם לצורכי הלקוח ותוואי השטח.

אחת המומחיות היותר בולטות של סידהארתא היא אוהלים בהתאמה אישית עבור לקוחותינו. זהו אחד המאפיינים שמייחדים את חברתנו ביחס לשוק הארצי והעולמי בפרט.

כאשר מדובר באוהלים ממותגים, בגודל לא סטנדרטי וצורניות שונה, לקוחותינו יודעים שאנחנו הכתובת היחידה אליה הם יכולים לפנות ולקבל אוהל ייחודי המותאם לשטח המבוקש וללא פשרות.

אוהלים סטנדרטיים למכירה ניתן להזמין כמעט דרך כל ספק בשוק, אך כשמדובר בעבודה המצריכה תכנון, עיצוב והדמיה שממחישה את נראות האוהל ביחס לשטח, הפרטים הקטנים הופכים להיות חלק אינטגרלי ומהותי בפרויקט. וכאן זה המקום שמהווה עבורנו זכות קיום והמשכיות עם עשרות לקוחות מרוצים.

אוהלים למכירה – למי הם מתאימים?

אוהלים למכירה מתאימים ללקוחות שמחפשים אוהלים קבועים ואיתנים האמורים לעמוד לאורך זמן לא מבוטל, או ללקוחות אשר צריכים מבנה שאותו ניתן לפרק ולהרכיב ללא בעיה לפי תכתיבי עונות השנה, גני אירועים לדוגמה הם לקוח שעושה שימוש רב באוהלים למכירה, לקוחותינו בפרט משתמשים באוהלים למכירה בהתאמה אישית המותאם לצורכיהם.

אוהלים למכירה מתאימים לכל מי שחייב פתרון אחסנה, תפעול, תיחום אזורי כינוס והתקהלות וכו'…

היתרונות של אוהלים

אוהלים בהתאמה אישית למכירה משמשים את הלקוח וזמינים לו תמיד, אין הלקוח צריך לחפש אחר חברת השכרת אוהלים או פתרונות אחרים. בנוסף, עלות האוהל של הלקוח בקנייתו הראשונה יכולה להיות גבוהה יותר מהשכרת אוהל (וגם לא תמיד), אך לאחר מספר שימושים באוהל התשלום עבורו הופך להיות רווח נקי של הלקוח, דבר שלא מצריך ממנו תוספת תשלום בכל פעם שזקוק לו ויכול לחסוך לו מאות אלפים עם מרוצת השנים.

האוהלים למכירה שלנו מיועדים לעמוד לאורך זמן, ובנוסף לזה לקוחותינו מקבלים מאיתנו אחריות עבור שלד האוהל ל-10 שנים.
לכל שאלה נוספת בנוגע לאוהלים בהתאמה אישית, אתם מוזמנים להשאיר פנייתכם בדף "צור קשר".

לפרטים נוספים ללא התחייבות