אירועי טבע היא נישה שהולכת ומתפתחת בשנים האחרונות, והופכת לקטגוריית אירועים של ממש. הסיבות לכך הן מגוונות, ובעיקרן העלויות הגבוהות של אולמות וגני אירועים והרצון לעשות אירוע שמחובר חזק לטבע. יחד עם זאת, הפקת אירוע בטבע הוא לאו דווקא עניין זול, ואם לא עושים אותו נכון הוא יכול גם לעלות יקר יותר מאשר עריכת אירוע במקום בנוי ומסודר. אחד מהפתרונות הזולים והמעניינים ביותר בתחום זה של אירועים הוא אוהלים לאירועים, ולחלוטין לא מדובר באוהלים הדומים לאוהל הצבאי בו ישנתם, או האוהל המשפחתי שבו לנתם בקמפינג האחרון.

אוהל חזק וגדול על גבי קונסטרוקציית מתכת

אוהלים לאירועים למכירה הם אוהלים שיכולים להגיע בגדלים שונים ובעיצובים שונים, ומוקמים על גבי קונסטרוקציה מתכתית חזקה ועמידה מאוד. הקונסטרוקציה מאפשרת לפרוש אוהלים בכל גודל נדרש, לחבר אוהל לאוהל כדי ליצור מתחם רחב ידיים, והם מספקים את כל השירותים הנדרשים לרבות תעלות מיזוג אוויר, חלונות פלסטיים לחדירת אור ואוויר, הצללה מלאה וכמובן תיחום מעוצב ויעיל של מתחם האירוע. את האוהלים תוכלו להזמין במגוון רחב של עיצובים, החל מאוהלים לבנים שמתאימים כמעט לכל אירוע וכלה באוהלים עם הדפסים ודוגמאות בהתאם להעדפותיכם.

מבנים דמויי אוהלים, מבוססי בד ועמודי תמיכה

אוהלים לאירועים למכירה הם אוהלים שעשויים מבד ברזנט עבה ועמיד, אך תוכלו לבחור אוהלים בעיצובים שונים ומבדים שונים, או ליצור מבנים של אוהלים מבדים ועמודי תמיכה מותאמים. אחד הבדים המשמשים ליצירת מבנים דמויי אוהלים הוא ויסקוזה שהוא בד מאוד אוורירי ודק, המקבל תצורה מעניינת בהנחתו על גבי עמודי תמיכה. יחד עם זאת, חשוב להבין שלא מדובר באמת באוהל, אלא במעין פתרון קירוי שיורד לגובה נמוך למדי, אך דפנות המתחם נותרות חשופות לחלוטין, וזה יכול שלא להתאים לכם במזג אוויר מסויים, או בהתאם להעדפות שלכם.

בחינת המאפיינים של אוהל אירועים אל מול הצרכים שלכם

בהזמנת אוהלים לאירועים למכירה, עליכם לקחת בחשבון את הנושא של שטח האוהל, גובה האוהל, האם נדרשים עמודי תמיכה במרכז האוהל, מה שיכול מאוד להשפיע על החלטת הקניה שלכם, או שלחילופין מדובר באוהל הנשען על קונסטרוקציה היקפית. כמו כן, עליכם לבחון את הנושא של תעלות מיזוג אוויר מוכנות, מספר וגודל החלונות, עיצוב החלונות והעיצוב הכללי של האוהל. כל אלה הם פרמטרים שאותם תוכלו להגדיר בהזמנת אוהל אירועים, ובמקרים מיוחדים אף להזמין אוהל אירועים בהתאמה אישית אם אינכם מוצאים את הדגם המתאים לכם מוכן ישירות מן המדף.

מומלץ להיעזר באיש מקצוע

בתהליך הבחירה וההזמנה של אוהלים לאירועים למכירה, חשוב להיעזר בייעוץ מקצועי אותו תוכלו לקבל מחברה המתמחה בתחום הפקת אירועים והצללות, או באנשי המקצוע במקום בו אתם מבצעים את ההזמנה, ובמקרה זה אתם רוצים לבחון היטב את הדברים שאומרים לכם, על מנת לוודא שהם נאמרים לכם ממניעים מקצועיים בלבד.

לפרטים נוספים ללא התחייבות

כתבות נוספות