סידהארתא

השאיפה שלנו היא לבחור את הפרויקטים המאתגרים על מנת ללמוד, להתחדש, להמציא ולהתפתח. סידהארתא מתמחה בפתרונות ניצול מרחבים בטכנולוגיות בניה ויודעת להפוך את הצרכים והדרישות המורכבות ביותר לתוצר בר קיימא.

לסידהארתא צוות מקצועי ששואף למצוינות ולא מוכן להתפשר כשמדובר על איכות, בטיחות ואסתטיקה. שיתוף הפעולה שלנו עם חברת הענק הסינית קוסקו אלומיניום מבטיחה עבודה עם חומרים ואנשי מקצוע איכותיים אשר נבדקים בזכוכית מגדלת כדי לוודא שהתוצר יהיה ברמה הגבוה ביותר.

הסבלנות מהשיחה הראשונה, התכנון המפורט, הכניסה לפרטים הקטנים, הליווי הצמוד מתחילת הפרויקט וגם לאחר סיומו הופכים את הפרויקטים שלנו להצלחות ומוכיחים לנו כל פעם מחדש שגבולות הדמיון לא קיימים.

שמרית ריגר
מנהלת תכנון ומעצבת
B.DESIGN בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים המכון הטכנולוגי חולון HIT מביאה תשוקה יצירתית גדולה, מומחית לעיצוב ותכנון מבנים פונקציונאליים ואסתטיים, מעורבת בפרויקטי הבנייה מהשלבים הראשונים ועד לסיום. שרטוט והפקת תוכניות, הדמיות תלת מימד. "אני אמנית ואומנית בו זמנית ונמצאת בקו התפר של עיצוב ואמנות כאשר עבודותיי משקפות זאת"
אלון ולין
מנהל לקוחות ומכירות
בן 45 נשוי לגלית שנותנת לי את הכוח, ואבא לארנון ועלמה המקסימים שמעניקים לי את שמחת החיים. המוטו שלי "תבחר עבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד יותר יום אחד בחייך". אבני היסוד שלי הן – שירות הוגן ,מקצועי, סבלני, יצירתי והכי חשוב מותאם לצורכי הלקוח. הסיפוק שלי הוא משביעות רצון המשותפת לחברתנו וללקוח בסיום הפרויקט.
אורנית רמות
מנהלת לקוחות ושיווק
הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים. אמנות, מוזיקה וטעמים הם השילוש הקדוש שמאפיין אותי. אוהבת לכתוב, לצייר, לצלם ובעיקר להתעסק הרבה עם הידיים והראש ולפצח בעיות בתחומים שונים. הטבע שמקיף אותנו הוא מקור ההשראה הטוב ביותר עבורי. אוהבת להתנסות באתגרים חדשים ולהיות בתנועה מתמדת.
אחיה עפגין
מנכ"ל ובעלים
אתגרים הם האבנים בדרך המובילה אל המצוינות. התשוקה שלי היא ליצור, להתחדש ולהצליח במקומות שאחרים ויתרו. כשאני לא עסוק בניהול סידהארתא אני נהנה מהזמן עם אישתי, בני ו-2 בנותיי ומעביר את הזמן בקריאת ביוגרפיות ובטיפוח החצר. אני, אחיה עפגין, מנכ"ל ובעלים של סידהארתא תמיד לרשותכם.
מרינה
מנהלת רכש ובקרת איכות

יצירתיות, אינטליגנציה, סבלנות ותשוקה
בעיניי, אלו הם המרכיבים שאנו צריכים בחיינו.
כשהלקוח מסופק ומרוצה זו ההכרה המקסימלית שלי שממלאת אותי

מיכאל יאיר אריה
מנהל התקנות

מאז שאני מכיר את עצמי אינני בוחר דווקא בדרך הקלה, אלא בדרך המאתגרת יותר.
ותמיד מוצא כי יש בי דחף וסקרנות להתנסות בדברים חדשים.
עבודות שמצריכות מאמץ פיזי ושכלי הן הדבר שמספק אותי.
את שעות הפנאי שלי מעביר ברכיבת אופניים מקצועית ושחייה.

ארז דוד גבאי
מנהל לקוחות

שמי ארז דוד גבאי
נשוי לדגנית המדהימה
ואב לשקד, יהלי, גפן ולוסי הכלבה 🙂
מתחבר לכל מה שמתחבר עם אקסטרים
(גלישה, רכיבה על אופניים, אופנועים, סנפלינג וכו')
כי אם לא החיים משעממים
שואף לשלמות כי בעיניי, אלוהים נמצא בפרטים הקטנים
מבחינתי, זו זכות לתת שירות ולראות פרויקט קורם עור וגידים,
זה דבר שממלא אותי בתחושת סיפוק גדולה.

אופיר סידס
מנהל פרויקטים

בן 34, נשוי לדינה ואב לתום שנותנים לי כוח ומשמעות לחיים.
אני מהנדס תעשייה וניהול, בוגר אוניברסיטת אריאל,
המשפט שמנחה אותי ואף נאמר גם עלי בעבר
"שכשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים".
כאשר תהליך עובד בצורה מירבית אני מקבל סיפוק
וכשלא, אני יודע איך לייעל אותו.