סידהארתא

השאיפה שלנו היא לבחור את הפרויקטים המאתגרים על מנת ללמוד, להתחדש, להמציא ולהתפתח. סידהארתא מתמחה בפתרונות ניצול מרחבים בטכנולוגיות בניה ויודעת להפוך את הצרכים והדרישות המורכבות ביותר לתוצר בר קיימא.

לסידהארתא צוות מקצועי ששואף למצוינות ולא מוכן להתפשר כשמדובר על איכות, בטיחות ואסתטיקה. שיתוף הפעולה שלנו עם חברת הענק הסינית קוסקו אלומיניום מבטיחה עבודה עם חומרים ואנשי מקצוע איכותיים אשר נבדקים בזכוכית מגדלת כדי לוודא שהתוצר יהיה ברמה הגבוה ביותר.

הסבלנות מהשיחה הראשונה, התכנון המפורט, הכניסה לפרטים הקטנים, הליווי הצמוד מתחילת הפרויקט וגם לאחר סיומו הופכים את הפרויקטים שלנו להצלחות ומוכיחים לנו כל פעם מחדש שגבולות הדמיון לא קיימים.

שמרית ריגר
מנהלת תכנון ומעצבת
B.DESIGN בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים המכון הטכנולוגי חולון HIT מביאה תשוקה יצירתית גדולה, מומחית לעיצוב ותכנון מבנים פונקציונאליים ואסתטיים, מעורבת בפרויקטי הבנייה מהשלבים הראשונים ועד לסיום. שרטוט והפקת תוכניות, הדמיות תלת מימד. "אני אמנית ואומנית בו זמנית ונמצאת בקו התפר של עיצוב ואמנות כאשר עבודותיי משקפות זאת"
אלון ולין
מנהל לקוחות ומכירות
בן 45 נשוי לגלית שנותנת לי את הכוח, ואבא לארנון ועלמה המקסימים שמעניקים לי את שמחת החיים. המוטו שלי "תבחר עבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד יותר יום אחד בחייך". אבני היסוד שלי הן – שירות הוגן ,מקצועי, סבלני, יצירתי והכי חשוב מותאם לצורכי הלקוח. הסיפוק שלי הוא משביעות רצון המשותפת לחברתנו וללקוח בסיום הפרויקט.
אורנית רמות
מנהלת לקוחות ושיווק
הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים. אמנות, מוזיקה וטעמים הם השילוש הקדוש שמאפיין אותי. אוהבת לכתוב, לצייר, לצלם ובעיקר להתעסק הרבה עם הידיים והראש ולפצח בעיות בתחומים שונים. הטבע שמקיף אותנו הוא מקור ההשראה הטוב ביותר עבורי. אוהבת להתנסות באתגרים חדשים ולהיות בתנועה מתמדת.
אחיה עפגין
מנכ"ל ובעלים
אתגרים הם האבנים בדרך המובילה אל המצוינות. התשוקה שלי היא ליצור, להתחדש ולהצליח במקומות שאחרים ויתרו. כשאני לא עסוק בניהול סידהארתא אני נהנה מהזמן עם אישתי, בני ו-2 בנותיי ומעביר את הזמן בקריאת ביוגרפיות ובטיפוח החצר. אני, אחיה עפגין, מנכ"ל ובעלים של סידהארתא תמיד לרשותכם.