סידהארתא

סידהארתא מתמחה בייצור והתקנת מבני קונסטרוקציה, אוהלי קבע ופתרונות בנייה.

השאיפה שלנו היא לבחור את הפרויקטים המאתגרים על מנת ללמוד, להתחדש, להמציא ולהתפתח.

סידהארתא מספקת פתרונות ניצול מרחבים בטכנולוגיות בניה ויודעת להפוך את הצרכים והדרישות המורכבות ביותר לתוצר בר קיימא.

לסידהארתא צוות מקצועי ששואף למצוינות ואינו מוכן להתפשר כשמדובר באיכות, בטיחות ואסתטיקה.

שיתוף הפעולה שלנו עם חברת הענק הסינית- קוסקו אלומיניום מבטיחה עבודה עם חומרים ואנשי מקצוע איכותיים, אשר נבדקים בזכוכית מגדלת כדי לוודא שהתוצר הסופי יהיה ברמה הגבוה ביותר.

הסבלנות מהשיחה הראשונה, התכנון המפורט והכניסה לפרטים הקטנים, הליווי הצמוד מתחילת הפרויקט ולאחר סיומו הופכים את הפרויקטים שלנו להצלחות ומוכיחים לנו כל פעם מחדש שגבולות הדמיון לא קיימים.

אחיה עפגין
מנכ"ל ובעלים

אתגרים הם האבנים בדרך המובילה אל המצוינות. התשוקה שלי היא ליצור, להתחדש ולהצליח במקומות שאחרים ויתרו. כשאני לא עסוק בניהול סידהארתא אני נהנה מהזמן עם אישתי, בני ו-2 בנותיי ומעביר את הזמן בקריאת ביוגרפיות ובטיפוח החצר. אני, אחיה עפגין, מנכ”ל ובעלים של סידהארתא תמיד לרשותכם.

אורנית רמות
מנהלת שיווק ומכירות

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים. אמנות, מוזיקה וטעמים הם השילוש הקדוש שמאפיין אותי. אוהבת לכתוב, לצייר, לצלם ובעיקר להתעסק הרבה עם הידיים והראש ולפצח בעיות בתחומים שונים. הטבע שמקיף אותנו הוא מקור ההשראה הטוב ביותר עבורי. אוהבת להתנסות באתגרים חדשים ולהיות בתנועה מתמדת.

אייל
מנהל תפעול והתקנות
בנג'ה
מנהל פרויקטים

הנדסאי בניין ומנהל פרויקטים בבניה תמיד עניין אותי השילוב בין חומרים טכניקות ולמתוח את גבולות הידע והדרכים המקובלות. והניסיון הרב שצברתי בפרויקטים מגוונים ודינמים למדתי שניתן למצוא את הדרך והפתרון המדויקים לכל צורך אוהב את השקט בגבהים ואת היופי שבפרטים הקטנים שיוצרים פרויקטים מרהיבים.

מרינה
מנהלת רכש ובקרת איכות

יצירתיות, אינטליגנציה, סבלנות ותשוקה בעיניי, אלו הם המרכיבים שאנו צריכים בחיינו. כשהלקוח מסופק ומרוצה זו ההכרה המקסימלית שלי שממלאת אותי