סידהארתא מספקת מגוון רחב של אוהלים גדולים למכירה, אצלנו תמצאו מבחר אוהלים למכירה מכל הסוגים המיועדים לבתי עסק, אולמות, גני אירועים, מסעדות ובתי קפה חברות אירועים ועוד. אוהל גדול מעניק מחסה בעונת החורף מפני גשמים עזים, רוחות וסערות, בעונת הקיץ מעניק מפלט מהשמש החמה, הטמפרטורה הגבוהה, והלחות המעיקה.

אנו מספקים את אוהלים גדולים למכירה בכל חלקי הארץ, ניתן למצוא אצלנו אוהלים למכירה במרכז, בצפון ובדרום. סידהארתא מעניקה את הפתרון האופטימלי ביותר בכל ימות השנה. כאשר שוקלים לרכוש אוהל גדול יש להתחשב במספר פרמטרים, בראש ובראשונה יש להתחשב במוטות המרכיבים את האוהל.

אוהלים גדולים למכירה

ישנם מספר סוגים של מוטות וביניהם:

מוטות ברזל, פלדה ואלומיניום, מוטות ברזל חזקים ועמידים מאוד אך חסרונם הגדול הוא החלודה שמצטברת עם השנים, מוטות אלומיניום הם המוטות הכי פחות מומלצים עבור אוהלים גדולים מכיוון שמוטות אלו הם הכי פחות חזקים בבניית האוהל.

הסוג המומלץ ביותר הן מוטות פלדה. יש לשקול גם את סוג המחבר של המוטות, ישנם 2 סוגי מחבר, האחד הוא מחבר אשר מתחבר עם ברגים ואומים ונחשב כפחות נוח לבנייה.

השני הוא מוטות "כפתורים", הרכבת המוטות פשוטה, נוחה ומהירה יותר על האוהל מכיוון שמוטות אלו מושחלים לתוך המחבר ובמצעים נעילה של המוטות. בנוסף, יריעת האוהל הוא הפרמטר המרכזי בנושא מכירת אוהלים, יריעת האוהל צריכה להיות עשויה מחומר PVC החסין לגשם ומתאים לכל תנאי מזג אוויר.

אוהלים גדולים למכירה של סידהארתא מגיעים בכל הגדלים, הצבעים והעיצובים השונים, אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות לוגיסטיים ובכך מתאימים את הצורך שלכם לשירות שלנו.

מכירת אוהלים גדולים

לצפייה בפרויקטים נבחרים

לפרטים נוספים ללא התחייבות

כתבות נוספות